Muzyka

Zobacz teledysk do hitu Gromeego, Ani Dąbrowskiej i Abradaba

Połączenie trzech różnych gatunków muzycznych, jakie prezentuje Gromee, Ania Dąbrowska oraz Abradab okazało się przepisem na sukces. Teraz przebój doczekał się teledysku.
- Jestem szczęśliwy, że ludzie tak dobrze odebrali nasze połączenie trzech muzycznych światów - mówi Gromee. - Cieszę się ogromnie, że mogłem kolejny raz zaskoczyć fanów, ale także cieszę się, że kolejny raz mogłem pracować z tak wspaniałymi Artystami. Ogromnym szacunkiem, nie tylko muzycznym, od zawsze darzę Anię i Abradaba - z tego powodu ten utwór dla mnie ma ogromną wartość - a jeżeli coś takiego jest jeszcze wspierane przez naszych fanów to szczęście w moim sercu ogromne.

Utwór podbija listy przebojów, dotarł już do pierwszej 10-tki radiowego AirPlay Chart.

Za produkcję wideo odpowiada WOW Pictures, a za scenariusz Paweł Grabowski.

- Klip pokazuje różne odcienie związków - opowiadają twórcy. - Głównym bohaterem (w tej roli Adrian Włodarski) jest taksówkarz, który w każdej parze pojawiającej się w jego samochodzie widzi swoją miłosną relację. Miłość to szczerość. Ja widzę w tej jeżdżącej taksówce metaforę naszego życia i relacji z ludźmi. Czasami się zatrzymujemy, czasami mkniemy bez celu, ale tak naprawdę naszym życiem kieruje miłość- warto o tym pamiętać.

Za produkcję samego singla odpowiada Andrzej Gromala, czyli Gromee. Krakowski producent zdecydował się na polską wersję swojego anglojęzycznego utworu "Love Me Now" z 2018 roku. W wersji wydanej na międzynarodowy rynek gościnnie pojawia się WurlD & Devvon Terrell.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca