Muzyka

Jacek Bryndal przedstawia Oleńkę

Jacek Bryndal, znany z występów w zespole Kobranocka oraz z przebojów, które nagrał pod pseudonimem Atrakcyjny Kazimierz, powraca z nowym solowym singlem "Oleńka".
Na 2020 rok Jacek Bryndal przygotował solową płytę firmowaną swoim imieniem i nazwiskiem. Na albumie znalazły się wyłącznie autorskie i premierowe piosenki Bryndala, do których teksty napisał jego brat Rafał.

Zapowiedzią płyty jest singiel "Oleńka". Opowiada o prawdziwej dziewczynie, a pretekstem do napisania go były urodziny bohaterki tego utworu. Piosenka okazała się najlepszym prezentem.

Jacek Bryndal to muzyk związany od trzydziestu pięciu lat z zespołem Kobranocka. Od początku lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku wstępuje też pod pseudonimem Atrakcyjny Kazimierz. Brał udział w nagraniu kilkunastu płyt studyjnych, koncertował m.in. w Stanach Zjednoczonych, Anglii, Niemczech, Rosji, Irlandii i Szkocji. Współpracował również z wybitnymi polskimi twórcami, takimi jak np. Kayah, Wojciech Karola, Grzegorz Ciechowski i Jose Torres.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca