Muzyka

Nowe daty koncertów The Neighbourhood. Nowa płyta już w sprzedaży

Zespół The Neighbourhood wydał właśnie nowy album. Jednocześnie kapela ogłosiła nowe daty koncertów w Polsce.
The Neighbourhood ma dla fanów dwie informacje. Pierwsza, że dziś, 25 września, premierę ma płyta "Chip Chrome & The Mono-Tones". Teledysk "Middle of Somewhere" z 2019 roku stał się inspiracją dla nowej twórczości zespołu, co pozwoliło na ewolucję w brzmieniu i przyczyniło się do intensywnej pracy nad kolejnym krążkiem.

Druga wiadomość dotyczy europejskiej trasy koncertowej, która została przełożona na 2021 rok. Łącznie grupa zagra 24 show (w tym 3 w Polsce), będzie to pierwsza jak do tej pory tak duża trasa koncertowa tego zespołu w Europie.

Nowe terminy koncertów w Polsce:
20 listopada - Warszawa, Torwar
16 listopada - Kraków, Klub Studio
17 listopada - Kraków, Klub Studio

U boku The Neighbourhood wystąpią goście specjalni. Informacje wkrótce.

Tym którzy nie zakupili jeszcze biletów na w/w koncerty radzimy szybko dokonać zakupu, ponieważ w sprzedaży pozostała już niewielka ich liczba. Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie.

Na przestrzeni lat The Neigbourhood, po wydaniu albumu "I Love You" (2013) i pięciokrotnie platynowego singla "Sweater Weather", współpracowali z wieloma artystami, w tym z YG czy Denzelem Currym, oraz występowali na najbardziej popularnych festiwalach i w programach telewizyjnych. Ich album zatytułowany "The Neighbourhood" (2018) został opisany przez magazyn Atwood Magazine jako "42 minuty pełne oświecenia, jednocześnie mówiące o brutalnych życiowych prawdach".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca