Muzyka

Płyta Pezeta z 5 dodatkowymi utworami. Kolekcjonerskie wydanie "Muzyka Współczesna Extended"

Pezet przygotował poszerzoną edycję swojej najnowszej płyty "Muzyka Współczesna Extended", wzbogaconą o 5 nowych utworów.
Na stronie www.pezet81.pl ruszył pre-order limitowanej wersji "Muzyki Współczesnej" Pezeta. "Muzyka Współczesna Extended" to rozszerzona o nowe utwory i wydana w kolekcjonerskim zestawie wersja ostatniej płyty artysty. Album promuje singiel "Zonda".

"Muzyka Współczesna Extended" to ukłon w stronę fanów Pezeta. Na płycie znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów. Wszystkie nagrania, w tym singlowa "Zonda", powstały już po premierze podstawowej wersji albumu. Wydawnictwo ukaże się w kolekcjonerskim boksie w kształcie radia samochodowego. Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn "Magenta" oraz zapach samochodowy "bubble gum".

- "Muzyka Współczesna Extended" to projekt, który wymyśliłem niedługo po premierze płyty - mówi Pezet. - Pandemia, która niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany sprawiła jednocześnie, że miałem czas, aby go zrealizować. Nagrałem zupełnie nowe utwory i czuję, że w naturalny sposób uzupełniają one tracklistę "Muzyki Współczesnej" i teraz będę mógł myśleć o kolejnych projektach. "Muzyka Współczesna Extended" to rzecz bardzo "fanowska". Traktuję to trochę jako prezent z okazji rocznicy premiery i podziękowanie za tak dobry odbiór tego albumu.

Zestaw w limitowanym nakładzie dostępny będzie tylko w pre-orderze, nie będzie dystrybuowany w sklepach stacjonarnych.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca