Muzyka

Elizabeth Debicki i Claes Bang kradną obraz dla Micka Jaggera

30 października na ekrany polskich kin trafi thriller "Obraz pożądania" z mistrzowską obsadą . W rolach głównych wystąpili Elizabeth Debicki, Claes Bang i Mick Jagger. Partneruje im Donald Sutherland.
Mick Jagger wcielił się w rolę kolekcjonera sztuki i marszanda, Josepha Cassidy'ego. - Jest czarującą, ale raczej pełną złej woli osobą - mówi wokalista The Rolling Stones.

Jagger ma pewne doświadczenie ze światem sztuki, ale postanowił jeszcze częściej chadzać na wystawy, żeby ponownie zapoznać się z tym środowiskiem. To reżyser Giuseppe Capotondi skusił muzyka do zagrania tej roli. - Przyjechał do Londynu i długo rozmawialiśmy - wspomina rockman. - Był otwarty na moje pomysły dotyczące tej postaci i gotowy na pewne zmiany. Zdałem sobie podczas tej rozmowy sprawę, że będzie się z nim świetnie pracowało.

Bohaterem "Obrazu pożądania" jest ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger), który niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z uwodzicielską i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę.

James przyjmuje zlecenie i wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 pazdziernika 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca