Muzyka

Zuza Baum zakochuje się w sobie... Rewelacyjny debiut: "Projekt Away"!

Zuza Baum zaprezentowała debiutancki klip "Project Away".

Zuza Baum to młoda tekściarka, wokalistka i... raperka, wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu, hip hopu i jazzu. Zuza znana jest m.in. z alternatywnego projektu Atlantyda La5er x Zuza Baum docenionego w 2020 roku przez Tak Brzmi Miasto oraz fundację Luneta Nocą.

W listopadzie 2020 roku Zuza Baum rozpoczyna solową karierę publikując singel "Project Away". Utwór "Project Away" opowiada o długim i często bardzo trudnym procesie odnajdywania miłości do samego siebie. O akceptacji i przytuleniu właśnie tych fragmentów naszej przeszłości i nas samych, które do tej pory wiązały się z poczuciem wstydu i niepewności. O odnalezieniu siebie po prostu, zamiast siebie wyłącznie w kontekście drugiego człowieka.

W teledysku zobaczymy dwie, chwilami wręcz zespolone ze sobą kobiety, z czego jedna z nich ma symbolizować właśnie to, z czym tak trudno jest nam się w środku nas samych zaprzyjaźnić - seksualność, strach, kompleksy, traumy i wstyd. Ich taniec i relacja - bezwarunkowe dążenie do połączenia i odbijanie się od siebie to wizualizacja procesu akceptacji i zakochiwania się w samym sobie i swojej niedoskonałości.

Megafon.pl

Megafon.pl

24 Megafon
38191 artykułów


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca