Muzyka

Dwie nowe polityczne piosenki System Of A Down

Grupa System Of A Down opublikowała pierwszy raz od 15 lat dwie nowe kompozycje.
System Of A Down zaprezentowali numery "Protect The Land" oraz "Genocidal Humanoidz".

Celem zespołu jest podniesienie świadomości na temat wybuchu konfliktu pomiędzy Górskim Karabachem a Azerbejdżanem. Legendy metalu - z których wszyscy są pochodzenia ormiańskiego - zjednoczyli się, aby nagrać kompozycje o "straszliwej wojnie toczonej w ojczyźnie". Utwory zostały napisane i wyprodukowane przez gitarzystę System Of A Down, Darona Malakiana, a tantiemy zostaną przekazane na Armenia Fund.

Perkusista System Of A Down, John Dolmayan, ujawnił, w jaki sposób zespół zebrał się ponownie, aby nagrać piosenki.

- Napisałem SMS-a: "Bez względu na to, co do siebie czujemy, bez względu na konflikty z przeszłości, musimy je odłożyć na bok, ponieważ to jest znacznie ważniejsze niż System Of A Down. Musimy coś zrobić, aby wspierać naszych ludzi" - mówi John Dolmayan

- To była dla nas wielka przyjemność znowu być razem w studiu - mówi basista Shavo Odadjian. - Jakbyśmy się widzieli wczoraj.

- Agresja i niesprawiedliwość, których dopuszczają się Azerbejdżan i Turcja wobec Ormian w Górskim Karabachu i Armenii, stanowią pogwałcenie praw człowieka i zbrodnię wojenną - mówi Serj Tankian. - Wszyscy w Systemie zdajemy sobie sprawę, że jest to walka o naszych ludzi, więc jest to dla nas bardzo osobiste. Potrzebujemy, aby świat odłożył politykę na bok i pomógł Armenii, uznając Górski Karabach.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca