Muzyka

Alicja samodzielna w domu

Alicja zaprezentowała klip do numeru "Na pamięć".
Alicja od kilku miesięcy konsekwentnie przedstawia efekty pracy nad swoim repertuarem. Po wydaniu singla "Empires", z którym miała reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Rotterdamie, zaprezentowała singiel "Gdzieś", a nieco ponad miesiąc temu wydała jeden ze swoich, jak sama mówi, najintymniejszych utworów "Pusto".

Najnowsza piosenka "Na pamięć" jest kolejną opowieścią, z którą odbiorcy z pewnością będą w stanie się utożsamić.

- Ten utwór jest wyrazem pogodzenia się z przewrotnością relacji międzyludzkich - mówi Alicja o swoim nowym singlu. - Wiadomość, w której podmiot liryczny akceptuje stan rzeczy, mimo że wspomnienia wciąż chcą tworzyć alternatywne rzeczywistości, w których nic nie stoi miłości na przeszkodzie.

Obrazek powstał w równie wyjątkowy sposób. W związku z kwarantanną, Alicja zmuszona była do zmiany planów i samodzielnego nagrania materiałów do klipu, które w sposób zdalny zostały opracowane przez reżyserkę, Klaudię Piekarską.

- Zdjęcia do teledysku do "Na pamięć" nakręciłam samodzielnie w domu - dodaje Alicja. - Klip powstał w wyjątkowych warunkach choroby i kwarantanny i cieszę się, że mogłam tym samym udowodnić, że jeśli się chce i ma pomysł, to można wszystko.


źródło: megafon.pl
przysłano: 18 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca