Muzyka

Marilyn Manson wycięty z serialu Stephena Kinga

Fani nie zobaczą Marilyna Mansona w serialu "Bastion" na podstawie prozy Stephena Kinga.
Marilyn Manson podzielił los wielu aktorów na świecie. Choć miał zagrać w serialu "Bastion", jego rola została ostatecznie wycięta ze scenariusza. Marilyn Manson miał sportretować postać o imieniu The Kid. Wokalista nagrał też na potrzeby cyklu cover kompozycji "The End" The Doors. Piosenka też nie trafi do serialu, ze względu na koszty pozyskania praw.

Premiera cyklu przewidziana jest na 17 grudnia w stacji CBS.

Akcja "Bastionu" rozgrywa się w świecie po apokalipsie. Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi - ludzkość umiera.

Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem. Nieliczni, którzy przetrwali, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość.

James Marsden zagra Stu Redmana, Teksańczyka, który jest pierwszym człowiekiem odpornym na śmiercionośny wirus Kapitan Trips. Stu zostanie liderem Wolnej Strefy w Kolorado. Głównym wrogiem mieszkańców Wolnej Strefy jest Randall Flagg, którego portretuje Alexander Skarsgard. Amber Heard zagra Nadine Cross, nauczycielkę i dziewicę, która wierzy, że musi stanąć po stronie Flagga. Whoopi Goldberg zagra Matkę Abagail. Greg Kinnear zagra Glena Batemana, profesora który pomoż Stu odnaleźć Markę Abagail. Odessa Young zagra Frannie Goldsmith, ciężarną kobietę, która zakocha się w Stu. Henry Zaga zagra głuchoniemego Nicka Androsa. Brad William Henke zagra Toma Cullena. Nat Wolff zagra Lloyda Henreida, przestępcę, który staje się niezwykle lojalny wobec Randalla Flagga. Heather Graham zagra Ritę Blakemoor, bogaczkę, która chce ucieć z zainfekowanego Nowego Jorku.

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Josh Boone.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca