Muzyka

"Wspólna chwila" Julii Wieniawy i Mery Spolsky

"Wspólna chwila" to pozytywny, dający nadzieję utwór, który powstał w tych dziwnych i trudnych czasach we współpracy Julii Wieniawy, Mery Spolsky i Arka Kłusowskiego z marką Allegro.
Ta świąteczna opowieść, łącząca świat rzeczywisty z tym wirtualnym, przypomina nam, jak istotna jest radość z bycia razem.

- W piosence "Wspólna chwila" chcemy przekazać, że warto się skupiać na tym co się dzieje tu i teraz, uczymy się czerpać z tego radość i nie zamartwiajmy się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Wszystko będzie dobrze! Z tą nutką optymizmu przeżyjmy tegoroczne święta i doceńmy ludzi, którzy trwają przy nas. Chwile są bardzo ulotne, a życie w najmniej spodziewanym momencie może nas zaskoczyć - mówi główny autor utworu Arek Kłusowski, pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, tekściarz, kompozytor i osobowość sceniczna, laureat 3 miejsca w programie telewizyjnym "The Voice of Poland". W tworzeniu melodii Arka wspierał Adi Osianik, a produkcję nagrania odpowiedzialny jest Paweł Krawczyk, wieloletni członek i główny kompozytor zespołu Hey.

- Mam taką tradycję na święta, która polega na tym, że co roku piszę jedną świąteczną piosenkę i chowam "do szuflady". Bardzo się cieszę, że tym razem moje gwiazdkowe przemyślenia ujrzą światło dzienne i to w bardzo ciekawym trio, z Julią Wieniawą i Arkiem Kłusowskim. Bardzo mi zależało aby słowa w mojej zwrotce brzmiały jak mantra, którą warto na święta zapamiętać: kocham, lubię, tulę, czule, czuję, pragnę i szanuję, głaszczę, mlaszczę, mrugam, śmieję, wielbię, wzdycham, adoruję. Jestem również bardzo dumna z Arka, który skomponował naszą piosenkę i z Julii, która swoim wokalem nadała jej dużo ciepła! Wesołych świąt albo Mery Krismas! Auu!!! - dodaje Mery Spolsky, która do "Wspólnej chwili" dorzuciła swoje liryczne "trzy grosze".

W klipie, coś się nieustannie zaczyna i trwa, nakręcając spiralę dobra i świątecznej atmosfery. - Zarówno piosenka, jak i klip mówią o tym, jak bardzo ważne są wspólnie spędzone chwile podczas świąt. Niestety znakiem obecnych czasów jest często brak możliwości spotkania się "w realu" z najbliższymi, stąd moja postać pojawia się jako hologram. Wielu z nas pewnie zobaczy rodzinę tylko przez kamerkę w telefonie. Ale to i tak nie pozbawi nas czerpania radości ze świąt. Myślmy o sobie nawzajem i sprawiajmy sobie przyjemności - dodaje Julia Wieniawa.

Za ideę kreatywną odpowiedzialny jest dom produkcyjny MOON Films, a teledysk wyreżyserował Piotr Onopa.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 grudnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca