Muzyka

Eliza Rycembel gra w szachy z Organkiem

Organek zaprezentował nowy singiel zatytułowany "Walcz".
W singlu "Walcz" Tomasz Organek wraz z przyjaciółmi opowiada trudną historię człowieka, która w okresie pandemii jest szczególnie ważna.

- "Walcz" to piosenka o nas wszystkich, czyli o ludziach, którym ostatni rok dał w kość - mówi Tomasz Organek. - Ale wychodzimy z niego mocniejsi, bo walka jest wpisana w naszą tożsamość. Ciężko się nam wszystkim ostatnio żyło, trochę świata zwaliło się na nasze głowy. Nie znam chyba osoby, która nie doświadczyła w ostatnim czasie jakiegoś rodzaju kryzysu psychicznego. Wraz z Fundacją Człowiek postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju ułatwienie dla osób, które zdecydują się poszukać pomocy dla siebie lub bliskich. Stworzyliśmy mapę sprawdzonych adresów do specjalistów, terapeutów, która to mapa cały czas będzie się jeszcze zapełniała kolejnymi adresami: www.mapawsparcia.pl. Musimy walczyć o siebie, nikt za nas tego nie zrobi.

Utwór "Walcz" jest częścią akcji informacyjnej Fundacji Człowiek dotyczącej bezpłatnej pomocy terapeutycznej osobom w kryzysie psychicznym, w tym poszkodowanym w wyniku obecnej epidemii COVID-19.

Reżyserem teledysku do utworu "Walcz" jest Agata Trzebuchowska. Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman. Wśród aktorów zaproszonych do teledysku jest Eliza Rycembel.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 stycznia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca