Muzyka

The Weeknd w Krakowie

The Weeknd zagra koncert 7 listopada 2022 w krakowskiej Tauron Arenie.
Ponad rok po premierze, "Blinding Lights" utrzymuje miejsce w pierwszej dziesiątce już 47 tydzień i 38 tydzień w pierwszej piątce na liście Billboard Hot 100.

Światowa trasa obejmująca 104 koncerty rozpocznie się 14 stycznia w Vancouver w Pepsi Live w Rogers Arena, a następnie zawita do Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Paryża, Berlina
i innych europejskich miast, w tym Krakowa, a zakończy się 16 listopada w O2 w Londynie.

Ogłoszenie światowej trasy koncertowej pojawia się zaledwie kilka dni przed występem zdobywcy wielu multi-platynowych płyt podczas Super Bowl i zawiera ważne informacje o przełożonych koncertach z 2021 roku, które będą teraz częścią trasy After Hours Tour 2022.

Oprócz 39 nowych dat, The Weeknd zapowiada także wydanie w ten piątek, 5 lutego, nowego krążka "The Highlights". "The Highlights" to sposób na zaprezentowanie najbardziej znaczących dzieł The Weeknda w jednym miejscu. Nie jest to płyta "Greatest Hits" ale zapewnia nowym słuchaczom wycieczkę do najlepszych i ulubionych dzieł kultowego artysty.

Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w piątek, 5 lutego o 10:00 i potrwa do poniedziałku, 8 lutego do 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w sobotę,
6 lutego o 10:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do poniedziałku, 8 lutego do 10:00. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w poniedziałek, 8 lutego o 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

źródło: megafon.pl
przysłano: 3 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca