Muzyka

Zouk Zone vol.1

Klub Sportowy 3 Arte Arena Gliwice zaprasza na pierwszą edycję zawodów Zouk Zone vol.1 pod patronatem Federacji Tańca Sportowego.

Pierwsza gliwicka edycja zawodów to prawdziwa taneczna okazja jakich nie było ostatnio wiele. Tego dnia, będziemy prezentować swoje umiejętności, ćwiczyć, wymieniać się doświadczeniem, ale przede wszystkim dobrze się bawić! Czekamy na Ciebie! To dzięki Wam społeczność zouka ciągle się rozrasta. Przyczyń się do rozkwitu tego pięknego stylu tanecznego na Śląsku i w Polsce!

Harmonogram wydarzenia:

• Sala Imperium:
12:00-19:30 Zouk Session

• Hol C:
12:00-20:00 Zawody Zouk
21:00-3:00 Maraton Zouk

Co zrobić by się zapisać?

1. Kup bilet poprzez Eventim.pl.
2. Wypełnij Deklarację członkowską KS 3 Arte Arena Gliwice i weź ją ze sobą na Zawody. Jeżeli jesteś już członkiem klubu przejdź do następnego punktu.
3. Każdy zawodnik z pary musi posiadać swoją osobistą licencję ŚFTS. Wypełnij formularz zgłoszeniowy zawodnika a opłaty wpisowej (10 zł) dokonasz na miejscu dniu zawodów. Jeżeli posiadasz już licencję, przejdź do następnego punktu.
4. Przyjdź do Areny Gliwice w dniu zawodów. Na miejscu zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza covidowego (oświadczenia o stanie zdrowia).
5. Jeżeli chcesz wziąć udział w Zawodach, rejestracja par będzie prowadzona w godzinach 11:00-12:00. Jeżeli chcesz dołączyć w późniejszych godzinach - nie ma problemu!

Zouk Zone vol.1

bilety niedostępne GLIWICE
Arena Gliwice 2021-02-27
27 lutego 2021
GLIWICE

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 12 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca