Muzyka

Peach Tree Rascals ogłasza debiutancką EP-kę

Grupa Peach Tree Rascals prezentuje singiel "OOZ" - pierwszą zapowiedź debiutanckiej EP-ki "Camp Nowhere".
Nie jest łatwo zdefiniować Peach Tree Rascals, ponieważ oni sami nie lubią szufladek. The Rascals to bardziej braterstwo niż kolektyw. Łączy ich zamiłowanie do chwytliwych melodii, bogatych harmonii oraz groove´u r&b. Producent Dominic "Dom" Pizano, raperzy i wokaliści Isaac Pech, Tarrek Abdel-Khaliq, Joseph Barros oraz dyrektor kreatywny Jorge Olazaba nagrywają razem od czasów szkolnych. Członkowie grupy są potomkami imigrantów z Palestyny, Filipin i Meksyku. Razem tworzą świetnie uzupełniające się Peach Tree Rascals.

Debiutancka EP-ka Peach Tree Rascals powstała w dużej mierze na wyjeździe, w prawdziwej głuszy. Kwarantanna sprawiła, że muzycy - podobnie jak my wszyscy - na nowo zaczęli doceniać kontakt z przyrodą. Te doświadczenia niewątpliwie wpłynęły na cały proces tworzenia "Camp Nowhere".

- "Camp Nowhere" powstało z idei, że wielu ludzi wykorzystuje czas kwarantanny oraz to, co dzieje się ze światem, aby spojrzeć w głąb siebie i poustawiać priorytety - tłumaczy Tarrek Abdel-Khaliq. - Dla jednych będzie to odkrywanie nowych pasji, dla innych - zmiana miejsca zamieszkania. Dla Peach Tree Rascals kluczowy okazał się tydzień spędzony w parku Yosemite, w którym mogliśmy zanurzyć się w naszej kreatywności. W swojej muzyce zawsze dbaliśmy o to, by zawszeć połączenie inspirujących nas dźwięków. Na EP-ce usłyszycie miks wielu inspiracji.

Dotychczasowy katalog Peach Tree Rascals liczy ponad 400 mln streamów oraz średnio ponad 6 mln słuchaczy w Spotify. Przełomowy w ich karierze hit "Mariposa" dotarł na szczyt Alternative Radio Chart oraz był doceniony przez takich artystów jak Lizzo czy Harry Styles.

Peach Tree Rascals - "Camp Nowhere" - lista utworów:
1. OOZ
2. Change My Mind
3. Oh Honey! (I Love You)
4. Pockets
5. LEAVE ME
6. papa
7. Doing Fine


źródło: megafon.pl
przysłano: 17 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca