Muzyka

Stonowane klaskanie Gwen Stefani

Gwen Stefani prezentuje singiel "Slow Clap".
"Slow Clap" to popowy hit w charakterystycznym dla Gwen Stefani stylu: szybko wpadający w ucho bit łączy wpływy reggae i hip-hopu. Gwen Stefani swoim niepodrabialnym wokalem śpiewa o pewności siebie oraz samoakceptacji, nawet w chwilach, gdy czujemy się słabsi.

Poprzedni singiel artystki, "Let Me Reintroduce Myself", trafił na szczyt iTunes po premierze. Wcześniej w 2020 artystka gościła na listach przebojów country za sprawą duetów z narzeczonym Blakiem Sheltonem: "Nobody But You" i "Happy Anywhere". Gwen Stefani wydała także reedycję świątecznego albumu "You Make It Feel Like Christmas". Na krążek trafiły dwa premierowe utwory, w tym "Here This Christmas" napisane wspólnie z Ryanem Tedderem.

Trzykrotna laureatka Grammy Gwen Stefani odnosiła sukcesy jako liderka No Doubt, by następnie rozpocząć niezwykle udaną karierę solową. Do tej pory sprzedała ponad 50 milionów albumów na całym świecie. Jej ostatni album w podstawowej solowej dyskografii, "This Is What the Truth Feels Like", debiutował na szczycie Billboard 200. Gwen Stefani przez pięć sezonów pełniła rolę trenerki w amerykańskiej odsłonie "The Voice". W 19. sezonie triumfował jej podopieczny, Carter Rubin.

"Slow Clap" to nowy rozdział w karierze artystki i przedsmak kolejnych premierowych wydawnictw zaplanowanych na ten rok.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca