Muzyka

Jarocin Festiwal - KARNET 3-DNIOWY

Kultowy festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16 - 18 lipca 2021. Choć celebrowaniu 50. rocznicy festiwalu przeszkodziła w 2020 roku pandemia, tym razem wierzymy, że tradycji stanie się zadość i uda nam się spotkać pod sceną na boiskach przy Maratońskiej.

Tegoroczna edycja festiwalu to trzy dni z czołówką polskiego rocka, powrotami oraz wydarzeniami specjalnymi. Pierwszych ogłoszeń line-up'u można spodziewać się jeszcze w marcu.

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in.: Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych.

Organizatorem tegorocznej edycji festiwalu będzie poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Swoje doświadczenie buduje na rynku od 2013 roku, stając się w krótkim czasie zaufanym i prestiżowym producentem, partnerem oraz promotorem muzyki polskiej i zagranicznej. Agencja organizuje trasy koncertowe oraz festiwale muzyczne w całej Polsce. Więcej na www.jarocinfestiwal.pl oraz www.goodtaste.pl.

Harmonogram:
14.30 otwarcie bram
15.00 start wydarzenia
Harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.
kup bilety JAROCIN
Boiska przy ul. Maratońskiej 2021-07-16
kup bilety JAROCIN
Boiska przy ul. Maratońskiej 2021-07-16
bilety niedostępne JAROCIN
Boiska przy ul. Maratońskiej 2021-07-17
bilety niedostępne JAROCIN
Boiska przy ul. Maratońskiej 2021-07-18
kup bilety JAROCIN
Pole przy ul. Maratońskiej 2021-07-15
16 lipca 2021
JAROCIN

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca