Muzyka

Legendarny utwór The White Stripes w nowym wydaniu

The White Stripes zapowiada wydanie singla "Seven Nation Army (The Glitch Mob Remix)".
Od czasu premiery w 2003 roku "Seven Nation Army" rockowego duetu The White Stripes, utwór odniósł spektakularny sukces na całym świecie. W 2011 roku amerykańska grupa muzyczna The Glitch Mob zremiksowała piosenkę, ale do dzisiaj nowa wersja nie została oficjalnie wydana.

W najbliższy piątek, 23 kwietnia "Seven Nation Army (The Glitch Mob Remix)" ukaże się we wszystkich serwisach cyfrowych.

W czerwcu remix zostanie wydany również na 7-calowym, jednostronnym winylowym singlu z tłoczonym logotypem Third Man Records. Wydawnictwo będzie dostępne w dwóch wersjach: podstawowej w kolorze czarnym, oraz limitowanej w kolorze czerwonym.

Aby uczcić premierę, The White Stripes oraz The Glitch Mob połączyli swoje siły ze Strangeloop Studios aby stworzyć pierwszą w historii kolekcję NFT obu artystów. Będzie ona dostępna od środy 21 kwietnia o 19:30 czasu lokalnego wyłącznie za pośrednictwem ekskluzywnej platformy cyfrowej Nifty Gateway. W jej skład wchodzi 6 unikalnych dzieł sztuki, w tym jedna wizualizacja z całym utworem grupy. Więcej informacji tutaj.

The White Stripes - którzy rozpadli się w 2011 roku cztery lata po ostatnim albumie "Icky Thump" - wydali w grudniu album Greatest Hits, zawierający 26 piosenek z sześciu albumów zespołu, a także kilka teledysków i niewydane wcześniej wykonania. Promowali także album za pomocą krzyżówki, aby ujawnić listę utworów z kompilacji.


źródło: megafon.pl
przysłano: 20 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca