Muzyka

James Blunt zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie

James Blunt, mistrz ballad i twórca przeboju "You're Beautiful", który już nie raz zachwycił polską publiczność, wystąpi 29 maja 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie w ramach trasy "Once Upon a Mind".
James Blunt to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. W końcu "You're Beautiful",ma ponad 500 milionów wyświetleń na YouTube. Nie ma wątpliwości, że James Blunt - z natury powściągliwy Anglik, a do tego były wojskowy, który stacjonował w Kosowie, całej swojej wrażliwości upust daje właśnie w muzyce. Dlatego nawet po 15 latach jego wyjątkowo autentyczna i bezkompromisowa twórczość nie przestaje zachwycać. W dobie muzyki elektronicznej oraz syntetycznej, James niezmiennie stawia na akustyczne brzmienia. Podczas koncertów na scenie zawsze staje ze swoją gitarą i dzięki autorskim utworom spowitym prawdziwą emocją - porusza widownię.

Na trasie "Once Upon a Mind", w ramach której James zawita do Polski, nie zabraknie kultowych hitów wokalisty oraz utworów z ostatniego albumu, wprowadzających nową jakość w jego brzmienie. Sam artysta przyznaje, że kompozycje z "Once Upon a Mind" to najbardziej intymne piosenki, jakie stworzył.

Koncert Jamesa Blunta odbędzie się 29 maja 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Sprzedaż biletów rusza 19 maja 2021, a jedyną autoryzowaną bileterią jest biletserwis.pl.

źródło: megafon.pl
przysłano: 17 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca