Muzyka

Luna zaprasza na wirtualne przedmieście

Luna, która zdobyła rozgłos utworem "Mniej", opublikowała nowy singiel. Piosenka nosi tytuł "Wirtualne przedmieście".
- Czym właściwe jest dla nas dzisiaj rzeczywistość? I jaka ona jest? - zastanawia się Luna. - Wirtualne przedmieście to opowieść o byciu na granicy dwóch światów, wirtualnego i rzeczywistego. Przy czym granica między nimi jest bardzo płynna, a czasem nie do uchwycenia. To utwór o patrzeniu na siebie i otaczający świat przez różne soczewki i z różnych perspektyw.

Piosence "Wirtualne przedmieście" towarzyszy teledysk, który wyreżyserowali Helena Ganjalyan i Bartosz Szpak. Zdjęcia do klipu powstawały w przestrzeni Muzeum Etnograficznego w Warszawie podczas wystawy grupy panGenerator "Ikony", która obrazuje i zmusza do zastanowienia się nad wpływem cyfrowej sfery życia na nas samych.

Luna gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tyle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cave'a i Björk. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.

Luna została wybrana jako jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie do globalnej kampanii Spotify Equal.


źródło: megafon.pl
przysłano: 20 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca