Muzyka

"Dobra czarodziejka" Skubasa

W wyjątkowym Dniu Mamy - Skubas prezentuje nowy singiel "Dobra czarodziejka".
Utwór powstał ze specjalną dedykacją dla mamy artysty. Przypomina on, jak ważne są nasze mamy, o których ciężkiej pracy nie wolno zapominać.

- Czasami nie zauważamy tego, że oddychamy. Stało się to dla nas oczywiste, naturalne. Wystarczy, że ktoś próbuje nas pozbawić tlenu na moment - zaczynamy doceniać każdą cząsteczkę powietrza - mówi Skubas. - Mam wrażenie, że czasem podobnie jest z naszymi mamami. Wydaje się nam tak oczywiste i naturalne, że są. Prawda jest taka, że niewiele jesteśmy w stanie sobie przypomnieć, jak dużo trudu włożyły w nasz rozwój i wychowanie. I nieważne, że nie każda jest ideałem - ważne by pamiętać, że bycie matką to najcięższa, najbardziej niedoceniana i w dodatku - niepłatna - praca na świecie! Doceńcie i przytulcie swoje mamy dzisiaj, jeśli tylko możecie!

Premierze towarzyszy teledysk stworzony wraz z fanami Skubasa. Dzięki spontanicznej akcji na social mediach zebrane zostały zdjęcia fanów z ich mamami, które możemy zobaczyć w klipie. To wspaniała pamiątka i gratka dla słuchaczy. Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego!
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca