Muzyka

Cukier zaskakuje nieoczywistą balladą

Grupa Cukier zaprezentowała nowy utwór "Lubię gdy cię nie ma". Nieoczywistej balladzie towarzyszy nieoczywisty teledysk.
"Znaleźć właściwą równowagę między samotnością a tłumem - to jest sztuka". Przytoczony cytat z Charlesa Bukowskiego bardzo dobrze oddaje przesłanie zawarte w nowym utworze od zespołu Cukier. Inspiracją są ludzie, którzy potrafią dawać sobie dużo przestrzeni, będąc razem. To jest tekst o dojrzałości, zrozumieniu i zaufaniu. "Lubię gdy cię nie ma" to opowieść o szczerości w świecie, gdzie jest to luksus, na który niewielu stać. Czy jesteśmy gotowi mówić najbliższej osobie o czym rzeczywiście myślimy? Czy jesteśmy w stanie być z kimś i jednocześnie funkcjonować w pełnej zgodzie ze sobą? Na te pytania stara się odpowiedzieć najnowszy singiel.

Teledysk do nagrania przygotował Cool Kolektyw.

"Lubię gdy cię nie ma" oraz wcześniejszy singiel "Spaliłem dla niej Rzym" poprzedzają nową płytę formacji "CK Anderson", która ukaże się 7 lipca.

Zespół Cukier jest synonimem współczesnego eklektyzmu w muzyce. Artyści swobodnie poruszają się między gatunkami, co potwierdzili chociażby na debiutanckim albumie "Jeden".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca