Muzyka

Ochman z trapowych bitów do musicalowego klimatu w "Prometeuszu"

"Prometeusz" to ciekawy zwrot w twórczości Krystiana Ochmana. Zamiast trapowego numeru z dużym podbiciem basów, zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" zdecydował się na utwór bardziej poetycki, teatralny, wręcz musicalowy. Jedno natomiast się nie zmieniło - Ochman w "Prometeuszu" wciąż jest bardzo ekspresyjny i emocjonalny.
"Prometeusz" porusza kwestię siły, wytrwałości i pewności w działaniach. Wszystko to w poetycki i teatralny sposób. Nowy utwór jest nieco inny niż poprzednie kawałki Ochmana. Singiel został tym razem wyprodukowany przez Michała Pietrzaka oraz Juliusza Kamila. Wcześniej trapowo, z dużym podbiciem basów, a teraz poetycko, teatralnie, musicalowo i jeszcze bardziej przejmująco. Krystian Ochman już jest artystą, ale za sprawą piosenki "Prometeusz" udowodnił, że jego talent sprawdza się w różnorodnych stylistykach.

Wcześniejsze single wyprodukowane przez @atutowego osiągnęły świetne wyniki. "Światłocienie" mają już ponad 2,7 mln streamów na Spotify i ponad 4,4 mln wyświetleń na YouTube; "Wielkie Tytuły" trafiły na #1 miejsce na karcie na czasie YouTube, zgromadziły ponad 1,9 mln wyświetleń i ponad 750 streamów na Spotify; "Wspomnienie" ma ponad 250k streamów i 570k wyświetleń na YouTube.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca