Muzyka

Nowość muzyczna od zespołu dollZ - "Jak Ćmy" już dostępne

DollZ powraca z nowym materiałem od producenta Michała Kusha. "Jak Ćmy" to singiel wprowadzający w nowe alter ego wokalistki zespołu - Baddie, która w drugiej połowie 2021 roku wyda swój solowy materiał w dwóch wersjach językowych. Aktualny singiel promuje wyjątkowy klip z gościnnym udziałem znakomitego perkusisty Vlodiego Tafli, który na skutek ciężkiej choroby w dzieciństwie stracił nogę, jednak nie stracił chęci do rozwoju i pasji, pomagającej mu odnaleźć się w nowej, a zarazem ciężkiej i nieznanej mu sytuacji.

 

Historia Vlodiego zainspirowała zespół do stworzenia projektu, który wesprze osoby w podobnej sytuacji do podjęcia walki! Wokalistka zespołu cały projekt komentuje: "Każdy jest ćmą! Czy tego chce czy nie... Gonimy za marzeniem, które lśni daleko, migocze, kusi, ale ta gonitwa często jest samobójcza. Mimo to po marzenia zawsze trzeba lecieć, nawet na starganych skrzydłach. Dla mnie droga po marzenia jest celem samym w sobie. Staram się, żeby była ona ciekawa. Chce być jak dziecko, patrzeć, zatrzymać się, dać szansę tej chwili trwać, mieć cel na uwadze, ale nie biec na siłę. Historia ta opakowana jest w klip, który obrazuje historię chłopaka korzystającego z życia ile się da, mimo, że czasami nawet on tę wiarę traci, ale spełnia się grając na perkusji, ponieważ to sprawia, że jest szczęśliwy i zapomina o wszystkim - nikt mu tego uczucia nie odbierze i o tę chwile właśnie wszyscy walczymy! Vlodi wbrew wszystkim rozsądnym głosom pokazał losowi i ludziom wielkie fuck off… i my też nie wahajmy się tego zrobić”.

 

Promocji singla towarzyszy zbiórka dla Vlodiego na nową protezę! Więcej informacji w linku poniżej: www.pomagam.pl/w6tpwt

 

Link do klipu:

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca