Muzyka

Bullet For My Valentine zagrają w Polsce

Bullet For My Valentine pojawią się 31 stycznia 2022 roku w warszawskiej hali EXPO XXI.
Weterani metalu, Bullet For My Valentine, ogłaszają swój siódmy album zatytułowany "Bullet For My Valentine". Krążek, który ukaże się 22 października 2021 roku nakładem Spinefarm Records, otwiera nowy, rozdział w twórczości zespołu i jest jak dotąd najcięższym i najbardziej agresywnym albumem.

- To jest początek Bullet 2.0 - mówi wokalista i główny gitarzysta Matt Tuck. - To symbol tego, gdzie jesteśmy teraz. Muzyka jest świeża, jest agresywna, jest bardziej instynktowna i bardziej emocjonalna niż kiedykolwiek wcześniej. To zawsze we mnie było, po prostu nigdy się na to nie otworzyłem. Chcę oderwać ludziom głowy... w metaforyczny sposób. Każdy, kto od 15 lat narzeka na zespół i ma coś o do powiedzenia na nasz temat... to jest dla nich.

Od czasu powstania Bullet For My Valentine w 1998 roku, walijscy muzycy stali się jednym z największych zespołów metalowych, sprzedając ponad 3 miliony albumów na całym świecie i zdobywając trzy złote płyty, a także definiując brytyjski metalcore swoim klasycznym już debiutem, "The Poison".

Polscy fani będą mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć nową muzykę na żywo w styczniu 2022.

- Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak ludzie zareagują na nowy materiał - mówi gitarzysta Michael Paget. - Nie możemy się doczekać, aż wrócimy do grania muzyki... wyjdziemy i rozwalimy wszystko.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca