Muzyka

Kendrick Lamar kończy album

HASH(0x557411b22fe8)
TDE to skrót nazwy wytwórni, w której nagrywa Kendrick Lamar, czyli Top Dawg Entertainment. Artysta o swoich planach napisał w artykule zatytułowanym "Nu Thoughts" na stronie Oklama.com.

- Większość dni spędzam na ulotnych myślach. Pisząc. Słuchając. - napisał Kendrick Lamar. - Miesiące bez telefonu. Miłość, strata i smutek zakłóciły moją strefę komfortu, ale Bóg przemawia przez moją muzykę i moją rodzinę. Podczas gdy świat wokół mnie ewoluuje, zastanawiam się nad tym, co jest najważniejsze.

Następnie Lamar zapewnił fanów, że pracuje nad nową muzyką i jest dumny z braterstwa, które połączyło go z ludźmi z rodziną TDE w ciągu ostatnich 17 lat.

- Kiedy produkuję mój finałowy album dla Top Dawg Entertainment, czuję radość, że przez 17 lat byłem częścią takiego ruchu kulturowego. Niech Najwyższy nadal używa Top Dawg jako naczynia dla szczerych twórców. Dziękuję, że o mnie pamiętacie. Modliłem się za was wszystkich. Do zobaczenia wkrótce.

Ostatnim solowym albumem Lamara był "DAMN" w 2017 roku. Raper był także kuratorem filmowej muzyki "Black Panther: The Album" w 2018 roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca