Muzyka

Richard Jellinek wydaje kolejny singiel - For Your Love

 

 

Richard Jellinek nie zmienia planów w sprawie albumu (zapowiedzianego na przełom września i października, twierdząc, że materiał jest już gotowy), tymczasem jednak zaskakuje kolejnym singlem For Your Love wydanym 20 sierpnia 2021.

 

For Your Love to utwór będący deklaracją miłości. W piosence usłyszymy miły dla ucha motyw klawiszowy i oczywiście, jak zawsze u Ryszarda Jellinka, potężnie brzmiące rockowe gitary nawiązujące stylistyką do przebojowych kompozycji z lat 80 i 90.

 

Co ciekawe na singlu znajdują się dwie wersje tego samego utworu. Podstawowa, która zaskakuje idącym pod prąd aktualnym trendom, czasem trwania wynoszącym niemalże 6 minut, a także wersja Radio Edit, skrócona i przystosowana do promowania w mediach.

 

Pomimo, iż w wersji radiowej nie usłyszymy środkowej partii solowej gitary, utwór nie traci na jakości, a można by pokusić się o stwierdzenie, że nawet zyskuje poprzez dynamiczne podbicie całości, a także zmianę brzmienia niektórych instrumentów, co można usłyszeć już na wstępie utworu.

 

Jak tłumaczy Richard Jellinek utwór został wstępnie stworzony dokładnie rok temu w wakacje 2020, jednak ostatecznie zarejestrowany dopiero późną wiosną 2021 roku. Aktualnie trwają prace nad teledyskiem do utworu.

 

Richard Jellinek (faktycznie: Ryszard Jellinek) to kompozytor i tekściarz, gitarzysta oraz producent muzyczny „na pół etatu”, jak zwykł o sobie mawiać. Po prawie 15 latach ciszy w 2020 powrócił do muzyki, swojej największej pasji wydając serię singli. Ostatni z nich For Your Love, jest zapowiedzią nadchodzącego albumu. Jest melodycznie, rockowo, jest dużo gitar i ładnie brzmiące refreny. Całość zaś nawiązuje do najlepszych brzmień z lat 80 i 90.

 

Najnowszego singla możecie posłuchać na każdej platformie streamingowej.

 

Spotify:

https://open.spotify.com/track/6HvzrVDjjc42Bbj6ljn7WQ?si=d09caff5b1914162

 

YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=632JktHHq18&list=OLAK5uy_lnrxqqjsElbXrj74ia0mpM74R9AKpMJHc&index=2

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Enryk
Enryk 8 września 2021, 11:32
Super!!!!!
przysłano: 23 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca