Muzyka

Martin Lange z singlem "Kameleon"

W serwisach cyfrowych ukazała się studyjna wersja czwartego singla duetu Martin Lange "Kameleon", natomiast na YouTube pojawi się teledysk z live sesji.
- Nie zawsze warto szarpać się z przeznaczeniem i na siłę ze wszystkim walczyć - mówią muzycy. - Czasem wystarczy umiejętnie wykorzystać to, co życie podsuwa nam pod nos, bez robienia wszystkiego pod prąd. Wtapianie się w otoczenie jak kameleon, potrafi doprowadzić do zatracenia siebie i kryzysu własnego ego. Choć z relacji z ludźmi i sytuacji można czerpać radość i ze wszystkiego można się czegoś nauczyć, to istnieje cienka linia pomiędzy tym a poświęceniem siebie. Warto też w tym kontekście przestać słuchać innych, a zacząć słuchać siebie.

Utwór zapowiada debiutancki album zespołu, którego premiera przewidziana jest na 2022 rok.

Debiutują, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współprace z Rosalie, Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca