Muzyka

Dissolve Festival we wrześniu nad Jeziorem Zegrzyńskim

Muzyka i przyroda, hałas i święty spokój - scenariusz nie do zrealizowania? Nic bardziej mylnego. Dissolve Festival przygotował wydarzenie, które zaspokoi wszelkie możliwe potrzeby. Białobrzegi nad Zalewem Zegrzyńskim staną się na chwilę stolicą muzyki elektronicznej. Tę magiczną miejscówkę zaszczycą swoją obecnością światowej sławy gwiazdy.

Dla szukających mocniejszych wrażeń organizatorzy przygotowali potężną reprezentację poruszającą się w nurcie techno. Hadone, SPFDJ, Ø [PHASE] czy Cleric z pewnością nie zawiodą tych, którzy kochają energiczny taniec w rytmie 4x4.

 

Nie samym techno festiwalowicz żyje. Na Dissolve panować będą również lżejsze, bardziej melodyjne odmiany elektroniki. O najlepszą selekcję house’u zadba Young Marco, Eltron, KOD czy Jennifer Cardini. Lekkostrawna, pełna pogody ducha muzyka powinna świetnie wpasować się w plażowy, zegrzyński klimat.

 

 

Dissolve Festival to inicjatywa promująca podejście PLUR czyli PEACE, LOVE, UNITY, RESPECT). Jak piszą organizatorzy:

 

“DISSOLVE FESTIVAL to nowy początek;
to muzyczne odzwierciedlenie wyczekiwanej Ery Wodnika;
to narodziny rzeczywistości pełnej tolerancji i zrozumienia;
to rave w imię miłości, pokoju, jedności i szacunku;
to hybryda muzyki techno i sensualnej przygody;
(...)
to twój czas na doznania.
Dissolve Festival – JEDNOŚĆ MUZYKI I NATURY.”

 

Ruszając na Dissolve macie pewność, że jesteście mile widziani niezależnie od Waszych poglądów. Przyjazna atmosfera z pewnością pozwoli doznawać muzycznych wrażeń w najlepszych możliwych warunkach. Ale znajdzie się również okazja do odsapnięcia, o co zadba bliskość lasu i urokliwych okoliczności przyrody.

 

Dissolve Festival oferuje także wyjątkowe doznania wizualne. W założeniu na festiwalowiczów czekać ma hybrydowe rozwiązanie łączące naturalną przestrzeń i technologię. Odpowiadać będzie za to światło, które uwypukli potęgę drzew zamieniając je w pewnego rodzaju ledowy las, co w połączeniu z bliskością wody stworzyć ma niezwykły efekt.

 

Festiwal startuje już 10 września w Ośrodku AMW Rewita Rynia nad jeziorem Zegrzyńskim. Bilety do kupienia w serwisie Going. i Empik Bilety


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca