Muzyka

Mata wyprzedał lotnisko

Koncert Maty ma być największym wydarzeniem w rodzimym hip-hopie.
Planowany na 2 października solowy koncert Maty przebił sprzedażą festiwale muzyczne i największe koncerty ostatnich lat. Lotnisko Bemowo miało być gwarantem dla frekwencyjnego sukcesu. Udało się, na dwa tygodnie przed wydarzeniem organizatorzy ogłosili sold out.

Za niespełna dwa tygodnie do grona artystów, którzy wystąpili na płycie lotniska Bemowo dołączy Mata - autor najgłośniejszego debiutu ostatnich lat. Będzie to jedyny w Polsce koncert ze specjalną oprawą podczas którego słuchacze będa mogli na żywo usłyszeć utwory z "Młodego Matczaka" - nadchodzącego albumu reprezentanta SBM Label, którego premiera zapowiedziana jest na 1 października.

Jak informują Sold Out Agencja oraz SBM Label, wszystkie bilety na koncert zostały wyprzedane, a uczestnicy wydarzenia mogą spodziewać się produkcji na najwyższym poziomie. W roli reżysera obok Mariusza Stykały zobaczymy także Krzysztofa Garbaczewskiego, znanego z niestandardowych połączeń sztuk wizualnych, instalacji scenicznych i muzyki.

- Publiczność będzie świadkiem wydarzenia, które zapisze się w historii polskiego rapu, nie tylko ze względu na rekordową frekwencję, ale też oprawę wizualną i efekty specjalne. Pracujemy z najlepszymi specjalistami w branży. - zapewnia Magda Dubrawska, właścicielka Sold Out Agencji organizującej koncert.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 września 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca