Muzyka

Nowy singiel Poli Rise i Andy ego Warda

Piosenka "We Can Work It Out" to czwarty wspólny singiel polskiej kompozytorki i wokalistki Poli Rise oraz przedstawiciela australijskiej sceny awangardowo - elektronicznej Andy'ego Warda.
Utwór opowiada o chwilach rozczarowania i niepewności towarzyszących każdemu człowiekowi w trudniejszych życiowych momentach.

- Utwór "We Can Work It Out" powstał na zakręcie - mówi Pola Rise. - Zarówno Andy jak i ja utknęliśmy w bardzo dziwnych punktach swojego życia. To historia o momentach zwątpienia, ale też o tym, że prędzej czy później wszystko się ułoży (...) To utwór o sile miłości - nie tylko do drugiego człowieka, ale też do swojej pasji i marzeń.

Kompozycja Poli i Andy'ego to doskonała recepta na "gorsze dni" i codzienną szarą rzeczywistość. Melodyjny refren dodaje otuchy i motywuje do podążania za głosem serca i marzeniami. Przypomina o tym co jest naprawdę ważne w czasach, w których pogoń za sukcesem oraz chęć sprostania oczekiwaniom innych często powodują ogromną presję i zatracenie własnych wartości.

- Wystarczy tylko zatrzymać się na chwilę, zamknąć oczy i posłuchać dźwięków utworu, wsłuchać się w tekst...a uśmiech i poprawa nastroju przyjdą same - komentuje Andy Ward. - Pamiętajmy, że dobrą energię warto przekazywać tez innym... Uśmiechnij się do nieznajomej osoby, powiedz coś miłego - może ktoś ma gorszy dzień i to poprawi mu nastrój - "We Can Work it Out".

Pola Rise i Andy Ward zaczęli współpracę w 2020 roku. Na koncie mają dwa złote utwory "Higher" i "Mama Said".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 pazdziernika 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca