Muzyka

Ralph Kaminski przedstawia Po prostu bądź

Na kilka godzin przed premierą albumu "Kora", Ralph Kaminski prezentuje singiel "Po prostu bądź".
Piosenka "Po prostu bądź" pochodzi z ósmego albumu studyjnego grupy Maanam, wydanego w 1996 roku. Autorem klipu jest Dawid Grzelak.

Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl "Kora", który Ralph zaprezentował na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Utwory zyskały nie tylko nowe aranżacje, ale także dzięki swoistej dekonstrukcji dokonanej przez artystę, udało się z nich wydobyć nowe tropy i znaczenia. Na krążku znajdziemy zarówno wielkie przeboje, jak i mniej znane piosenki.

Najnowsze wydawnictwo Ralpha ukaże się już za kilka godzin. W pracy przy aranżacjach oraz podczas nagrań w studiu, towarzyszyli Ralphowi znakomici muzycy: Bartek Wąsik - fortepian, wokale, Michał Pepol - wiolonczela, wokale, Wawrzyniec Topa - bas, skrzypce, wokale, Paweł Izdebski - gitara, wokale, Wiktoria Bialic - perkusja, wokale. Nagrania zostały zrealizowane na tzw. setkę, dzięki czemu udało się zachować koncertową energię.

Kilka dni temu do sieci trafił klip do utworu "Tata", którym Ralph Kaminski zamyka 2. rozdział swojej kariery, którym był album "Młodość".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 14 pazdziernika 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca