Muzyka

Brass Against supportem Tool

Tool powraca do Europy z pierwszą trasą koncertową od wydania "Fear Inoculum" w 2019 roku. Niecierpliwie oczekiwana trasa rozpocznie się w Kopenhadze 23 kwietnia 2022r. Supportem koncertu będzie Brass Against.
Brass Against to kolektywna grupa muzyków, których łączy jeden cel - tworzenie muzyki inspirującej do zmian społecznych i osobistych. Twórczość zespołu to głównie covery takich zespołów jak: Tool, Rage Against the Machine, Soundgarden, Black Sabbath, Run the Jewels. Tworzą również własne kompozycje o bardzo ciężkim brzmieniu wypełnione instrumentami dętymi. Brass Against intensywnie występuje na całym świecie, grając koncerty i na festiwalach w Stanach Zjednoczonych i Europie (Boomtown, Pukkelpop, Download Madrid), Australii, Nowej Zelandii (Splore i Electric Avenue) i Indonezji (Java Jazz Festival).

Zespół wydał trzy pełnowymiarowe albumy, a ostatnio EP-kę ze swoimi utworami. Obecnie nagrywają w studio i planują wydać płytę pod koniec roku. Brass Against chce, aby muzyka, którą wykonują, brzmiała inspirująco i rezonowała z emocjami ludzi. Grają muzykę, która jest potężna i inspirująca. Są zainspirowani i gotowi na zmiany - i mają nadzieję, że ich muzyka wzmocni tę energię w każdym, kto ich słucha.

Zespół Tool wystąpi 21 maja 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 pazdziernika 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca