Muzyka

Prawdziwy triumf śmierci na Mystic Festival 2022

Mystic Festival 2022: Tom Gabriel Fischer przejmuje Warm Up Day.
Potrójny koncert Tom Warrior's Legacy - czyli Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior´s Triumph of Death, koncert Triptykon z repertuarem Celtic Frost oraz samego Triptykon - a także spotkanie z fanami i wystawa masek, grafik oraz artefaktów scenicznych to aktywności związane z obecnością Toma Gabriela Fischera na Mystic Festival. To jedyne takie wydarzenie w 2022 roku na świecie, prawdziwy triumf śmierci.

Tom Warrior's Legacy to główny punkt programu Warm Up Day, na który zapraszamy do Stoczni w przeddzień festiwalu, 1 czerwca 2022 roku. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior´s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie usłyszymy Triptykon z własnym materiałem.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Tego samego dnia Tom Gabriel Fischer - żywa legenda i pionier black oraz death metalu - spotka się z fanami, również po to, by odpowiedzieć na ich pytania. Będzie można również zdobyć autografy od Toma oraz muzyków obu zespołów, z którymi przyjedzie do Gdańska. Na terenie Stoczni zostanie również zorganizowana wystawa, której najcenniejszymi eksponatami będą Maski Śmierci, tworzone przez Toma od kilkunastu lat. Ta unikalna wystawa zawierać będzie również sceniczne artefakty związane z historią Hellhammer, Celtic Frost i Triptykon oraz reprodukcje niesamowitych grafik towarzyszących wydawnictwom zespołów.

Również 1 czerwca, w ramach Warm Up Day, zobaczycie koncerty Napalm Death, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound. Wstęp na Warm Up Day mają tylko posiadacze karnetów na 2020, 2021 i 2022 rok oraz upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca