Muzyka

Debiutancki singiel Elly Tess “sad girl”

Niedawno miał premierę pierwszy singiel Elly Tess - pochodzącej z Łodzi artystki od wielu lat przebywającej w Los Angeles. Utwór “sad girl” jest ukłonem w stronę dziewczęcej wrażliwości i intensywności uczuć. 

 

 

Debiutancki singiel Elly Tess to połączenie emocjonalnego tekstu, uniwersalnego tematu i popowej melodii. W “sad girl” artystka odsłania swoją wrażliwą stronę, dzieląc się ze słuchaczem bolesnymi doświadczeniami. Tess w twórczy sposób przepracowuje zawód miłosny, a szczerość słychać w delikatnym i jednocześnie zdecydowanym wokalu. Artystka nadaje nowoczesnej elektronicznej kompozycji dziewczęcego uroku, a pozornie prosty temat taki jak zawód miłosny nabiera emocjonalnej głębi. 

Debiutanckiemu singlowi towarzyszy nastrojowy teledysk, w którym artystka samotnie przemierza ulice Los Angeles. Elly Tess ubrana w białą, delikatną sukienkę podkreśla ból złamanego serca rozmazanym makijażem. Artystka wygląda niewinnie, a jednak jak sama mówi, utwór jest “swojego rodzaju nostalgicznym rewanżem w stosunku do kogoś, kto obdarzył mnie swoją wielką uwagą tylko po to, żeby odejść nagle, bez słowa wyjaśnienia.”
 

Elly Tess to urodzona w Łodzi pisarka, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Artystka od 13. roku życia mieszka w USA. W 2013 roku wydała powieść dla młodzieży z gatunku fantasy pt. „Szafir”. W 2020 roku ukończyła University of California in Los Angeles (UCLA) na kierunkach filozofia i przemysł muzyczny. Debiutancki singiel “sad girl” jest owocem wieloletniej miłości do muzyki, poezji, a także niezwykłej wrażliwości artystki. 

 

Tess - intrygująca debiutantka, wrażliwa artystka, dziewczyna z sąsiedztwa - w jednym utworze pokazała wiele twarzy. Czym jeszcze zaskoczy w przyszłości? Z niecierpliwością czekamy na pierwszy album i premierę kolejnego singla.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca