Muzyka

Ruskiefajki jako gejsza

Ruskiefajki, objawienie polskiej sceny hiphopowej, przedstawia nowy utwór "Gejsza" i zapowiada debiutancki album.
Po pierwszym singlu "Szatan kazał tańczyć", który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, Ruskiefajki zapowiada pierwszą płytę.

"Gejsza" to tytuł zarówno nowego singla, jak i albumu wokalistki. To utwór przepełniony tajemnicą, zapowiadający mroczny klimat i atmosferę płyty. Na hhsklep.pl wystartował pre-order.

Ruskiefajki to objawienie ostatnich miesięcy na polskiej scenie rapowej i popowej. Pojawiła się jakby znikąd, nagrywając w maju zeszłego roku oszałamiający #Hotl16Challenge2, i z miejsca zdobyła ogromną popularność. Fani pokochali wokalistkę za wspaniały głos, oryginalny styl, silną osobowość i niesamowitą charyzmę.

W kolejnych miesiącach można było usłyszeć Ruskiefajki na singlach różnych wykonawców, m.in. Majora SPZ, Kartky'ego, PIT-a, Zarzyckiego, Wyszyńskiego i Śliwy.

Wydany w sierpniu 2020 roku numer "Szatan kazał tańczyć" Ruskiefajki uzyskał ponad 7 milionów odtworzeń na YouTube. Sukcesami były również dopełniający singlowego dyptyku "Bóg kazał przestać" (prawie 4 mln odtworzeń) z czerwca tego roku, "Bajeczka" (prawie 3 mln odtworzeń) z września oraz "Romance" (feat. Floral Bugs) z października.źródło: megafon.pl
przysłano: 25 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca