Muzyka

Kosmiczna energia Dawida Podsiadło i Ralpha Kaminskiego

W sieci pojawił się teledysk z piosenką "Kosmiczne energie" wykonaną wspólnie przez Dawida Podsiadło i Ralpha Kaminskiego.
Niezwykłe aranżacje znanych utworów, elektryzujący duet z Ralphem Kaminskim i niecodzienna możliwość hodowania lasu z Dawidem Podsiadło. To wszystko znajdziecie na albumie "Leśna muzyka". Płyta trafiła już do sprzedaży.

Album "Leśna muzyka" jest zapisem wyjątkowej trasy artysty, w trakcie której zagrał 57 koncertów, odwiedził 16 miast i pokazał swoją muzykę w zupełnie nowej odsłonie. Na albumie znalazł się między innymi niesamowity duet: Ralph Kaminski i Dawid Podsiadło wykonują utwór "Kosmiczne Energie", miało to miejsce tylko raz, 19 lutego 2021 roku w Gdynia Arena.

Album "Leśna Muzyka" to nie tylko zapis niecodziennej, intymnej trasy koncertowej, ale też ukłon w stronę natury i wielka troska o przyszłość naszej planety. Dawid Podsiadło postanowił razem z fundacją "Las na Zawsze", przeznaczyć część zysku ze sprzedaży płyt na posadzenie lasu. Każde 100 sztuk zamówionych płyt to 50 m2 nowej leśnej przestrzeni. Już pierwszego dnia sprzedaży Artysta poinformował, że dotychczas złożone zamówienia gwarantują posadzenie 5000 m2 lasu!

Opakowanie płyty również zostało zaprojektowane z myślą o ekologii i aż 96% pochodzi z recyklingu - to już drugie wydawnictwo Artysty, które zostało wyprodukowane z surowców z drugiego obiegu. Dodatkowym elementem wspierającym akcję są wyjątkowe, ręcznie wykonane winyle. Krążki powstały z odpadów plastikowych, które stanowiły scenografię ostatniej trasy Dawida Podsiadło. 14 winyli z utworami zarejestrowanymi podczas trasy "Leśna Muzyka" trafiły na aukcje charytatywne dzięki której zebrano 76 519, 10 złotych na rzecz fundacji Zero Waste.

Album dostępny jest w wybranych sklepach muzycznych oraz w serwisach streamingowych.
Fani, którzy uczestniczyli w koncertach mogli zamówić limitowaną edycję płyty z dodatkowymi utworami. Szczegóły zamówienia wersji limitowanej posiadacze biletów otrzymają drogą mailową od serwisu eBilet.

Tracklista:
1. Intro/Bela - Live
2. Matylda - Live
3. No - Live
4. Forest - Live
5. W Dobrą Stronę - Live
6. Kosmiczne Energie feat. Ralph Kaminski - Live
7. Małomiasteczkowy - Live
8. Trofea - Live
9. Pastempomat - Live
10. No Part II/LIS - Live
11. Nie Kłami - Live
12. Nieznajomy - Live


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 grudnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca