Muzyka

Anja Pham dołącza do wytwórni Margaret i Kacezeta

W szeregach Gaja Hornby Records pojawiła się nowa artystka. Do wytwórnii prowadzonej przez Margaret i Kacezeta oficjalnie dołączyła Anja Pham, który zaprezentowała słuchaczom swój nowy numer "Płaska Ziemia".
Utwór "Płaska Ziemia", opowiadający o damsko-męskich relacjach, to pierwszy oficjalny singiel w ramach współpracy wokalistki z Gaja Hornby i Sony Music. Za produkcję singla odpowiada Kacezet, a za reżyserię klimatycznego teledysku, w którym pojawia się między innymi Adam Fidusiewicz - Mattia Rosiński.

Anja Pham to artystka o wietnamskich korzeniach, którą możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @annapham_music. Singiel "Płaska Ziemia" jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Margaret i Kacezet ogłosili założenie wytwórni w listopadzie. Na jej oficjalnej stronie można przeczytać "Gaja Hornby Records to wytwórnia założona przez Margaret i Kacezeta, działająca w obszarze szeroko pojętej muzyki urban (urban pop/hip-hop). Motto, które nam przyświeca to "artyści dla artystów". Osobiście angażujemy się w proces twórczy - zarówno muzyczny jak i konceptualny, a także tworzymy dobre środowisko dla rozwoju artystycznego. Dajemy wsparcie, którego zawsze nam brakowało i uzupełniamy je wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam pogodzić artystyczne ambicje z realiami biznesu muzycznego. Dołącz do nas!".


źródło: megafon.pl
przysłano: 9 grudnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca