Muzyka

WaluśKraksaKryzys przedstawia "To, co między nami"

WaluśKraksaKryzys opublikował czwarty klip promujący album "Atak", Wideo powstało do utworu "To, co między nami".
Twórcą obrazu jest Tomasz Stenzel, który wraz z Alicją Szrajer, odpowiadał za koncepcję, scenariusz, reżyserię i montaż oraz produkcję. - Tomek, znając nasze plany, sam zgłosił się pomysłem na teledysk - opowiada WaluśKraksaKryzys . - My znaliśmy jego wcześniejsze prace i... to byłoby na tyle - śmieje się Waluś KK. - W jego wizji nie ma oczywistości, kopiowania tekstu jeden do jednego. Jest za to sporo mocnych alegorii i atrakcyjna interpretacja utworu. Mój wkład, to tylko te ukochane lody z dzieciństwa... Wszystkie brawa dla Tomka i lego ludzi.

Płyta "Atak" - formalny debiut WaluśKraksaKryzys - ukazała się w kwietniu 2021 roku i przyniosła artyście spore uznanie na rockowo-alternatywnej scenie, sukcesy na listach przebojów oraz "okładki" tematycznych playlist w serwisach streamingowych. Otworzyła drogę na sceny największych festiwali i zaowocowała gradem wyróżnień w najważniejszych podsumowaniach 2021 roku.

W grudniu ubiegłego roku, dokładnie w rok po premierze pierwszego singla z albumu "Atak", utworu "Tuż przed północą" feat. Król, na kanale YT Mystic pojawiły się jego dwa bardzo twórcze i śmiałe remiksy w autorstwa Yantimera.

WaluśKraksaKryzys w związku z planami na 2022 rok, zamierza nieco zwolnić tempo, ale to nie dotyczy koncertowania, bo to jego naturalne środowisko. Najbliższa okazja już podczas nadchodzącego Finału WOŚP, gdzie artysta z zespołem pojawi się najpierw w sobotę w Żyrardowie, a potem w niedzielę pod Pałacem Kultury i w studio TV.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 stycznia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca