Muzyka

Trasa Aurory przeniesiona. Dodatkowy, polski koncert Norweżki

21 stycznia Aurora przedstawiła wyczekiwany przez fanów na całym świecie, nowy album "The Gods We Can Touch". W ramach promocji dzieła Norweżka przyjedzie do Polski. Koncerty odbędą się jednak nie wiosną, lecz latem. Dobra wiadomość jest taka, że będzie jeden dodatkowy występ - we Wrocławiu.
Płyta "The Gods We Can Touch" będzie promowana podczas nadchodzącej trasy koncertowej. Niestety, z powodu pandemii i wynikających z niej utrudnień w podróżowaniu, europejska trasa koncertowa Aurory, a wraz z nią polskie koncerty, zostaje przeniesiona.

Tym samym norweska artystka zagra: 24 czerwca w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu (nowa data, dodatkowe bilety w sprzedaży!), 27 czerwca w klubie Studio w Krakowie, 28 czerwca w B90 w Gdańsku i 29 czerwca w Progresji w Warszawie. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność w nowej dacie.

"The Gods We Can Touch" to elegancki, niebiański, ale i pełen prowokacyjnych treści materiał o wstydzie, pożądaniu i moralności. Wszystko ubrane w narrację greckiej mitologii - w każdym z 15 utworów na płycie poznajemy bowiem innego boga.


źródło: megafon.pl
przysłano: 24 stycznia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca