Muzyka

Lanberry jest niewygodnie

Lanberry wrzuciła do sieci teledysk do numeru "Niewygodnie", który odkrywa jej nieznaną dotąd stronę.
Głośno zapowiadaną przez artystkę zmianę przynosi nowy utwór, który jest efektem jej współpracy z Maurycym Żółtańskim - producentem i współkompozytorem utworu. "Niewygodnie", utrzymany w klimatach muzyki offowej, pokazuje alternatywny wymiar twórczości Lanberry.

- W swojej najnowszej piosence "Niewygodnie śpiewam o ludziach, którzy wiedzą lepiej ode mnie, co będzie dla mnie dobre - "postawisz mi diagnozę, przecież siedzisz w mojej głowie" - i oceniają mnie i moje wybory - "mój największy krytyk, recenzuje każdy ruch". I pytam w niej samą siebie, dlaczego wciąż jest mi z tym niewygodnie, z komentarzami innych, którzy wchodzą nieproszeni ze swoimi radami w moje życie - mówi Lanberry. - Dlaczego jest mi niewygodnie, kiedy konfrontuję się z powracającymi schematami. Przecież już powinno być dobrze, jest względnie spokojnie, wszystko w moim życiu jest poukładane. A jednak w naszym życiu nieustannie się z czymś konfrontujemy i to od nas zależy, jak przyjmiemy ten stan niewygody.

Do utworu powstał teledysk przygotowany przez Dominikę Trybulec i Kacpra Świtalskiego ze Studia Akita. W dynamicznie zmontowanym obrazie mieszają się wizje, stany artystki, a całość dopełniają klimatyczne, zielone wnętrza warszawskiej Monsterowni, przenikające się z miejskim pejzażem Jeziorka Czerniakowskiego.

"Niewygodnie" to kolejny po "Nocnym expressie" singiel zapowiadający nowy album artystki, który ukaże się na przełomie roku 2022 i 2023.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 marca 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca