Muzyka

Internetowy system sprzedaży biletów na koncerty i wydarzenia

Bilety na koncerty i wydarzenia są coraz częściej sprzedawane w wersji online. Praktycznie na każdy koncert można zakupić bilet elektronicznie, co daje wygodę i komfort. Każdy, kto zamierza zorganizować takie wydarzenie i zająć się sprzedażą biletów, rozważyć może skorzystanie z platformy Going. To internetowy system sprzedaży biletów online, który daje wiele korzyści. Co warto o nim wiedzieć?

 

System biletowy Going.

Czym cechuje się system biletowy Going.? To rozwiązanie, które pozwala sprzedawać ogromną ilość biletów online. Trzeba wiedzieć, że bilety są dostępne na WWW, empikbilety.pl, w aplikacji Going. i w salonach Empik. W efekcie można z powodzeniem prezentować swoje wydarzenia także w salonach Empik. Nowoczesny system do sprzedaży biletów online to nie tylko wygoda, lecz również niezawodność, łatwe użytkowanie i wydajność. 

W pełni zintegrowany system sprzedaży biletów

Nie bez znaczenia jest to, że system biletowy ma wiele zalet. Pozwala docierać do potencjalnych klientów dzięki wielokanałowej komunikacji, dopasowanej do oczekiwań klientów. Swoje wydarzenia można kontrolować w wygodnym panelu. Co jeszcze jest istotne? Użytkownicy doceniają analizowanie danych sprzedażowych z systemem Business Intelligence. W pełni zintegrowany system sprzedaży biletów online to gwarancja wygody z użyciem jednego kliknięcia. Co ważne, istnieje możliwość integracji Google Tag Manager i Pixel Facebooka. 

Liczne funkcjonalności

Warto zauważyć, że platforma do sprzedaży biletów wyróżnia się wieloma funkcjonalnościami. Z jednego panelu korzystać można z kodów zniżkowych, zarządzania cenami biletów, kontrolowaniem ich liczby itp. Formularz sprzedażowy Going. z powodzeniem zintegrujemy z własną stroną internetową. To z kolei daje możliwość połączenia swoich narzędzi z danymi z Going. Faktem jest, że nawet najwięksi artyści korzystają z takiego systemu do sprzedaży biletów.

Poza wieloma funkcjami, w każdej chwili skorzystamy z profesjonalnego wsparcia specjalistów. Dzięki temu sprzedaż biletów na koncerty i inne ważne wydarzenia stanie się znacznie łatwiejsza i bardziej komfortowa. Platforma do sprzedaży biletów online to strzał w dziesiątkę dla wielu użytkowników. 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 czerwca 2023 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca