Wywrota

Wywrotowe gry, od których nie będziesz mógł się oderwać

Korzystanie z komputerów stało się dla nas czymś niezwykle normalnym, a gry komputerowe – ulubioną formą spędzania wolnego czasu dla milionów ludzi na całym świecie. Czy jednak znacie tytuły gier, od których trudno się oderwać? Jeśli nie, poniżej podajemy kilka ciekawych propozycji.

 

World of Warcraft

 

Gra World of Warcraft to niesamowity produkt pozwalający na zabawę liczoną w dziesiątkach godzin. Nawet powrót do pierwszych tytułów potrafi obecnie zaciekawić dojrzałych wiekiem i doświadczeniem graczy, jednak najnowsze produkcje z tej serii powalają zarówno grafiką, jak i grywalnością. To sprawia, że wszyscy fani MMORPG powinni choć raz spróbować w nią zagrać.

 

The Crew

 

Fascynująca gra wyścigowa, stworzona przez dwa studia: Ivory Tower i Ubisoft. The Crew nie jest kolejną zwykłą, nudną produkcją jakich pełno naszym rynku. Według producenta ma być pełna interesujących wyzwań, zadań, trybów rozgrywki czy możliwości, jakie dają gry typowo społecznościowe. Ta gra, choć jeszcze jest w przygotowaniu, a jej premiera odbędzie się w przyszłym roku, już teraz rozpala emocje graczy na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden ze sprzedażowych hitów roku 2014.

 

Civilization 2

 

Przewrotnie zamieściliśmy w tym zestawieniu również grę, która stworzona została dawno, bardzo dawno temu. Civilization 2 to druga część kultowej serii, która doczekała się wielu odsłon. I choć najnowsze z nich są równie ciekawe, a grafika stoi na niesamowitym poziomie, to jednak przewrotnie zachęcamy do powrotu do tego starego tytułu. Grywalność Civ 2 w dalszym ciągu powala!

 

The Sims – dodatki

 

Nie możemy nie wspomnieć o serii The Sims, w szczególności o dodatkach takich jak „Nie z tego świata”, który pełen jest wilkołaków i zombie, dzięki czemu możemy skorzystać z uroków symulatora ludzkiego życia w nieco… dziwny sposób. Z pewnością zaskoczą nas chociażby wyścigi na miotłach.

 

 

                        


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 listopada 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca