Wywrota

„Seks w małym mieście” Conchita Wurst w GARWOLINIE!!! - WYDANIE SPECJALNE

fermeraTV „Seks w małym mieście” WYDANIE SPECJALNE – Conchita Wurst w GARWOLINIE!!!

femmera.com to pierwszy portal social media dla dorosłych kobiet.

Jego misją jest wspieranie ich w odkrywaniu własnej seksualności. Można w nim znaleźć lub zamieścić materiały edukacyjne, zmysłowo-erotyczne, sztukę, humor i szeroko pojętą rozrywkę. Portal właśnie uruchomił na kanale YouTube internetową telewizję pod nazwą femmeraTV i zadebiutował kontrowersyjną serią „SEKS W MAŁYM MIEŚCIE”!

Zdobywająca coraz większą popularność seria „SEKS W MAŁYM MIEŚCIE”, w których z kamerą odwiedzane są małe miejscowości, podbił już polski Internet. YouTubowy kanał femmeraTV z każdym odcinkiem zyskuje na popularności i ma coraz więcej subskrybentów. Czy to oznacza, że w internetowej telewizji łatwiej mówić, rozmawiać z polakami na tematy intymne? Format zwrócił również uwagę telewizji TVN i jest dostępny już na stronach TVN Player!

Celem programu jest zwrócenie uwagi publicznej na poziom świadomości społecznej, edukacji seksualnej oraz mentalność w odniesieniu do tematów damsko-męskich w małych miastach. Tematem cyklu jest seks, ale widziany oczyma ludzi zamieszkujących małe miasta i wsie.


 

W pietnastym odcinku: „SEKS W MAŁYM MIEŚCIE” Kiedy po wygranej Conchity Wurst w konkursie Eurowizji, zachodni świat obiegła informacja o nowej ambasadorce równouprawnienia i królowej szacunku i tolerancji, w Polsce wszyscy skupili się na wciskaniu jej w za ciasne pudełko określoności, tracąc czas na zastanawianiu się czy „to” jest kobietą z brodą czy mężczyzną z cyckami. Jakby to w ogóle mało znaczenie. Za tą niepewnością ruszyła oczywiście fala hejtu, która po raz kolejny pokazała nasz brak tolerancji oraz kompletny brak dystansu i poczucia humoru. W końcu występy Drag Queen mają przede wszystkim bawić. Conchita, czyli jak to pięknie ujął Guardian, skrzyżowanie Katy Perry z Jezusem, jest kolorowym ptakiem, zjawiskiem, personą, stworzoną na potrzebę występów scenicznych. Zarzucanie jej, że jest nienaturalna, czy co gorsza wynaturzona (jak o niej mówi np. posłanka Kempa) to tak jak mieć pretensje do papugi, że nie jest szara. Czas zauważyć, że ludzie dzielą się nie tylko na kobiety i mężczyzn, osoby hetero, bi czy homoseksualne, czarne białe i żółte, ale na całą masę wszystkiego pomiędzy. Czyż to właśnie nie jest w nas ludziach najbardziej fascynujące? Jednak aby to docenić trzeba się otworzyć na inność. Chcąc się osobiście przekonać jakie są opinie i wiedza zwykłych ludzi na temat Conchity wybrałyśmy się tym razem do Garwolina. Akceptacji niestety spotkałyśmy mało, ale teraz przynajmniej mamy tę satysfakcję, że troszkę więcej ludzi wie o zjawisku Drag Queen. Miejmy nadzieję, że to dobry początek. Zapraszamy do obejrzenia odcinka!


 

 


 

Seks w małym mieście” odc. 15

 

 

 

W czternastym odcinku: Odwiedziliśmy Łowicz i sprawdzaliśmy - co to za dziwny przedmiot i do czego może służyć? Dla ułatwienia dodawaliśmy, iż podobno każda porządna kobieta powinna takowy posiadać. Pozdrawiamy Łowicz i zapraszamy do obejrzenia porzedniego odcinka :)

 

Obejrzyj odcinek czternasty:

 

 


 

Emitowane na kanale femmeraTV programy mają na celu edukować, informować oraz bawić. Pierwszą produkcją jest seria „Seks w małym mieście”.

Zapraszamy na oficjalny kanał fermmeraTV na YouTUBE: http://www.youtube.com/femmeratv

Polub fan page: https://www.facebook.com/femmeracom

Biuro prasowe fermera.com: CONNECTION public relations www.CONNECTION.com.pl


 

 

femmera.com jest pierwszym globalnym portalem social media dedykowanym kobietom. Założycielem portalu jest spółka Womedia. Użytkowniczki portalu mogą zamieszczać i kolekcjonować w nim materiały (w formie zdjęć, filmów czy artykułów) znalezione w internecie lub stworzone przez siebie. Materiały powinny oczywiście wpisywać się w tematykę portalu, czyli dotyczyć szeroko pojętej seksualności widzianej oczami kobiet. femmera.com rozpoczęła również produkcję materiałów własnych w tym, kontentu video dla femmeraTV.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 maja 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca