Wywrota

Najlepszy pracownik? Tylko z Work Service!

Work Service to jedna z największych i najbardziej popularnych firm HR w naszym kraju. Założona w 1999 roku przez studentów Katedry Zarządzania Kadrami Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu bardzo szybko zdobyła lojalnych klientów, którzy cenią sobie jej usługi do dziś. Liczby zresztą mówią same za siebie: 35 000 pracowników zatrudnianych nawet jednego dnia, 3 000 stałych klientów, czy  200 000 stanowisk pracy rocznie obsadzanych personelem rekrutowanym przez Work Service to tylko próbka możliwości firmy. Stały rozwój oraz wprowadzanie do oferty nowych, coraz bardziej innowacyjnych i dosłownie szytych na miarę rozwiązań pozwalają jej na pozostawanie w krajowej czołówce branży HR.

 

Oferta firmy Work Service to jednak nie tylko działania HR polegające na rekrutowaniu pracowników. Wyspecjalizowani konsultanci zajmują się bowiem także doradztwem personalnym, restrukturyzacją w obszarze HR oraz outsourcingiem pracowniczym. Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem wiadomości na temat obszaru doradztwa personalnego szukaj informacji pod linkiem:

 

http://www.workservice.pl/Dla-pracodawcow/Doradztwo-personalne

 

Nowoczesne rozwiązania oferowane przez Work Service wspierane są nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także znajomością regionalnych rynków pracy, które firma obsługuje w Polsce oraz innych krajach europejskich takich jak: Niemcy, Rosja, Czechy, Turcja, Rumunia, Węgry oraz Słowacja. Świetnie przemyślana i rozbudowana sieć obejmuje lokalne biura oraz mobilnych doradców personalnych, którzy są zawsze w pogotowiu i gotowi do pomocy nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Firma wdraża przeróżne programy i na bieżąco rozwiązuje problemy swoich klientów, którzy borykają się z niedoborem kadry pracowniczej. Ich niestandardowe podejście owocuje w zatrudnianie osób niepełnosprawnych czy też rozwój programów lojalnościowych skierowanych zarówno dla klientów, jak i pracowników. Work Service jest także pierwszą spółką z branży HR, która została zanotowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jej trud doceniony został już wiele razy i uhonorowany takimi nagrodami jak Orzeł "Rzeczpospolitej", Mistrz Biznesu 2011 czy Laur Klienta 2009.

 

Jeśli więc i Twoja firma boryka się z niedoborem pracowników lub szuka niestandardowych rozwiązań swoich problemów wiesz do kogo się zgłosić. Work Service - pracuj z najlepszymi!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 czerwca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca