Wywrota

Karnety na Hall of Games 2014 - już w sprzedaży

Karnety na Hall of Games 2014 – już w sprzedaży!

W dniu 8 września 2014 roku rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów na premierowe Targi Gier Komputerowych Hall of Games.

 

Hall of Games to impreza, która debiutuje na wrocławskich arenach targowych. Jej pierwsza edycja odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2014 roku w Hali Stulecia. Już teraz można stwierdzić na pewno, że zainteresowanie targami jest ogromne. Organizatorzy spodziewają się wielu gości z całego kraju. Wśród wystawców znajdą się wiodący w branży producenci oraz dystrybutorzy szeroko pojętego hardware’u i software’u. Wystawy uzupełni bogata gama wydarzeń towarzyszących: konkursy, turnieje, warsztaty, panele dyskusyjne, pokazy
i prezentacje. Szczególnego kolorytu imprezie doda z pewnością zapowiadany konkurs Cosplay, czyli osobliwy karnawał, w którym fani przebierają się za postacie z ulubionych gier.

 

Dzięki przedsprzedaży biletów można z odpowiednim wyprzedzeniem zapoznać się z ofertą organizatorów oraz wybrać atrakcyjną dla siebie opcję. Warto przy tym pamiętać, że najkorzystniejsze cenowo trzydniowe karnety rozprowadzane są wyłącznie w przedsprzedaży. Podczas trwania imprezy będzie można nabyć już tylko bilety jednorazowe, ale również wśród nich przewidziane są ulgi: dla młodzieży, dla rodzin, a także dla zorganizowanych grup szkolnych, złożonych
z minimum 15 osób. Dzieci do lat 6 wejdą natomiast za darmo (oczywiście wyłącznie pod opieką dorosłych). Karnety oraz bilety dostępne są w Centrum Poznawczym w Hali Stulecia, przy ul. Wystawowej 1, a także za pośrednictwem strony biletowej ebilet.pl.

Szczegółowe informacje, dotyczące zarówno biletów, jak też i samych targów Hall of Games, można znaleźć na stronie imprezy: www.hallofgames.pl oraz na profilu FB imprezy: www.facebook.com/hallofgamesPL.

 

Hall of Games 2014

Czas: 14-16.11.2014 r.

Miejsce: Hala Stulecia, Wrocław

Ceny karnetów: 35 zł - normalny, 25 zł - ulgowy

Więcej informacji: hallofgames.pl

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 września 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca