Wywrota

Firlej przeznaczy grant na projekt kulturalny

Wrocławski klub Firlej ogłasza konkurs „Liczy się pomysł” przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną działać w obszarze kultury. W jego ramach można otrzymać jednorazowy grant oraz pomoc przy organizacji swojego własnego wydarzenia.


Grant w wysokości 2000 zł zostanie przyznany jednemu wybranemu przez jury projektowi. Zgłoszenia należy wysyłać na adres konkurs@firlej.wroc.pl. O przyznanie dotacji mogą występować zarówno osoby indywidualne, jak i zawodowi animatorzy kultury, grupy nieformalne czy organizacje pozarządowe. Pieniądze zostaną przeznaczone na realizację w Ośrodku Działań Artystycznych Firlej wydarzenia o charakterze kulturalnym, kulturalno-edukacyjnym, kulturalno-społecznym lub artystycznym. Mogą to być np. koncerty, przedstawienia teatralne, różnego rodzaju warsztaty czy wystawy.

 

 – Firlej po raz kolejny chce pokazać, że nowoczesna, przyjazna instytucja kultury to instytucja otwarta na ludzi, ich potrzeby i pomysły – komentuje dyrektor ODA Firlej, Robert Chmielewski i dodaje – Konkurs „Liczy się pomysł” ma zachęcić Wrocławian do podjęcia inicjatywy, wyzwolić ich twórczą energięZapraszamy do siebie wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów i chcą je zrealizować.

 

Konkurs właśnie wystartował. Propozycje projektów należy przesyłać do 18 lutego, a wyniki  ogłoszone będą do 21 lutego.  

 

 


przysłano: 16 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca