Wywrota

e-Lekcje z angielskiego w Skype z Preply

Jeżeli zastanawiasz się czy stać Cie na naukę angielskiego z lektorem, indywidualnie, w komfortowych warunkach to odpowiedź z pewnością jest twierdząca, a to za sprawą korzystnych cenowo e-lekcji przez Skype jakie oferuje Preply. Portal pośredniczy między uczniem a wybranym nauczycielem jeżyka angielskiego począwszy od znalezienia stosownej osoby lektora, skontaktowaniem się i ustaleniem warunków współpracy aż po realizację zajęć i ich rozliczenia wraz z możliwością wystawienia oceny korepetytorowi. Lekcje angielskiego w Skype są nowością na rynku, zwłaszcza polskim. Warto jednak poznać ich wartość, gdyż są warte uwagi. Dedykowane zarówno osobom początkującym jak również zaawansowanym.

 

Preply & e-korepetycje

Dostępne w wersji korepetycji, alternatywy dla kursu językowego jak i konwersacji z native speakerami. Jako, iż platforma językowa Preply skupia oferty lektorów i native speakerów z różnych państw, uczących różnych języków dla poprawy czytelności strony zostali oni podzieleni na języki obce w jakich się specjalizują a następnie na korepetytorów i native speakerów i dalej na tych udzielających lekcji online jak i stacjonarnie. Dzięki bardzo dużemu wyborowi korepetytorów możemy uczyć się poprzez konwersacje jak i z obcojęzycznym lektorem, jak i z polskim nauczycielem. To od nas zależy ile czasu i jak często chcemy przeznaczyć na zajęcia, co więcej w jakiej kwocie chcemy się zmieścić. Przeglądając ogłoszenia korepetytorów możemy dowiedzieć co nieco o nauczycielach, ich doświadczeniu i kwalifikacjach, jawne są ich stawki jak i preferencje dotyczące dyspozycyjności, czy metod nauczania. Do wyboru mamy całe mnóstwo osób, możemy uczyć się z lokalnym korepetytorem, jak i wybrać osobę z drugiego końca kraju. Co więcej uczyć się możemy ze studentem jak i wykwalifikowanym lektorem o dobrej renomie i wieloletnim doświadczeniu. W wyborze pomagają zapewne opinie o korepetytorach, które użytkownicy platformy Preply mogą po zrealizowaniu zajęć wystawić nauczycielowi. To cenne i wiarygodne źródło informacji o jakości, solidności, metodach nauki danego lektora. Lekcje angielskiego w Skype są zwykle bardziej konkurencyjne cenowo niżeli oferty stacjonarne, poza tym cechuje je nowoczesność, innowacyjność i szereg zalet związanych z elastycznym dopasowaniem miejsca i terminu zajęć oraz materiału, metody nauki itd.

E-lekcje cechuje duża efektywność

A to dzięki dopasowaniu zajęć do potrzeb i indywidualnych predyspozycji ucznia. Z korepetycji mogą skorzystać i dzieci i młodzież, jak i dorośli. Cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród maturzystów przygotowujących się do matury z angielskiego jak również ludzi biznesu, którzy z uwagi na swoją chroniczną niedyspozycyjność nie mogą uczyć się w inny niż indywidualny sposób. To doskonała propozycja dla podróżujących i często bywających poza domem i miejscem zamieszkania, jak również dla domatorów ceniących sobie naukę w zaciszu swego pokoju i biurka. W końcu lekcje przez Skype to również oszczędność czasu na dojazdach jak i wydatków na korepetycje, które stacjonarnie kosztują więcej z uwagi na monopol lektorów lub tez metropolitarne ceny. Co więcej nauka przez Skype to też rozwiązanie dla osób szukającym dyskrecji i anonimowości. Wymieniając zalety lekcji w Skype trudno pominąć analizę wad, bowiem jak każde rozwiązanie, metoda i sposób ma także swoje minusy. Ujemnych stron lekcji online jest niewiele, niektórzy wymieniają brak nauki w grupie i współzawodnictwa, inni wskazują na ujemne skutki samodecydowania o nauce i przebiegu procesu nauczania wedle własnego tempa. Za największy plus tej metody zgodnie jednak wszyscy przyznają iż należy uznać uniwersalność skuteczność. Bez względu na poziom zaawansowania i predyspozycję językowe poprzez lekcje angielskiego w Skype można nauczyć się i znacząco podszlifować jeżyk angielski w stosunkowo szybkim czasie oraz w miłej, przyjaznej atmosferze. Korepetycje z angielskiego nie muszą być uzupełnieniem braków w wiedzy ani nadrabianiem zaległości, mogą stanowić rozszerzenie, element wspierający samodzielną naukę, jak również być formą kursu, powtórki i przygotowania do egzaminu językowego. Co więcej z korepetycji online skorzystać można jednorazowo na przykład chcąc sprawdzić się w danej roli lub przećwiczyć dany temat dyskusji w spontanicznej rozmowie. W tych celach częściej wybierane są konwersacje. Lekcje z native speakerami pozwalają nie tylko doskonalić język, poznawać słownictwo ale i uczyć się danej kultury, poznawać zwyczaje regionalne, jak również zdobywać szeroką wiedzę o języku w formie ciekawostek. Często z konwersacji możemy nauczyć się wielu wyrażeń języka potocznego, których nie znajdziemy w żadnym podręczniku do nauki angielskiego. Spontaniczne dyskusje są idealnym sposobem na ćwiczenie płynności wypowiedzi i to wypowiedzi na każdy temat.

 

O konwersacje z angielskiego przez Skype jest stosunkowo łatwo tak w kraju jak i poza nim. W Preply dostępni są native speakerzy mieszkający w Polsce jak i poza krajem, a zwłaszcza do wyboru mamy Brytyjczyków, Amerykanów, Kanadyjczyków jak i nieco tańszych konkurentów  Indii czy Filipin. Warto jest zmieniać korepetytorów poznając przy tym ciekawe osoby, rejony z jakich pochodzą i ich specyfikę, także unikalność językową, akcentu.

 

Przeczytaj też http://www.wywrota.pl/kierunki-scisle-szansa-na-dobra-prace.html 

Zaletą zajęć online jest wybór terminu, jak i miejsca w którym chcemy się uczyć.

Jeśli przyjemność sprawia nam nauka na łonie natury możemy wziąć telefon i wyjść na spacer w edukacją w tle, jeżeli bardziej koncentrujemy się w domu lub w gabinecie w pracy możemy ustalić zajęcia na czas pobytu właśnie w tych miejscach. Ucząc się w otoczeniu jakie uważamy za najlepsze mamy szansę osiągnąć lepsze wyniki w nauce. Co więcej uczyć możemy się również na zakupach, w podróży itd. prócz wyboru lokalizacji, której warunkiem jest dostęp do sieci warto też dopasować pory dnia, godziny do nauki czy to względem grafiku pozostałych zajęć czy tez preferencji naszego umysłu, który w danej porze najlepiej przyswaja wiedzę. Czasem będzie to ranek, u innych późny wieczór.

 

Dopasowanie odpowiedniego lektora języka pozwala również na wykształcenie się autorytetu wobec nauczyciela jak również pozwala podnieść samoocenę, zmobilizować się do nauki, uwierzyć w swoje możliwości, czego często nam brakuje w samodzielnej nauce.

Różnorodność zalet edukacji przez Skype przyczynia się do rosnącej ilości uczniów, jak również lektorów, którzy przekonując się do nauki online licznie zamieszczają swoje profile dołączając do Preply i sięgając po rynek uczniów zdalnych. Duża zasługę w tym ma darmowy charakter Skype tak pod kątem pobrania jak i wykonywania połączeń, a także i kompatybilność z urządzeniami mobilnymi oraz doskonała jakość połączenia tak audio jak i video. Szereg opcjonalnych funkcjonalności dodatkowo uatrakcyjnienie korzystania ze Skype. Dołączając jako nowy użytkownik zakładający konto i rejestrujący się w Preply zyskujesz testową pierwszą godzinę gratis, warto zatem spróbować! Nie zwlekaj i już dziś wyszukaj dla siebie nauczyciela lub native speakera.

 

Autor: Preply, więcej na  http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-angielskiego 


przysłano: 19 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca