Wywrota

Letnia Scena w 19. Dzielnicy

11 czerwca zapraszamy do 19. Dzielnicy przy ul. Kolejowej 47 na wyjątkowe wydarzenie jakim jest Letnia Scena w 19. Dzielnicy! Na wszystkich czeka moc wspaniałych atrakcji! Spektaklom teatralnym dla dzieci będzie towarzyszył cykl artystycznych animacji. Ponadto, najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w rodzinnej grze miejskiej. Wieczorem natomiast zapraszamy na koncert, na którym będzie można się zrelaksować przy coverach najgorętszych hitów w nowych aranżacjach.

 

Atrakcje dla dzieci:

Godz. 10.00 - Rodzinna gra miejska „Muzyczne osiedle”

 

Zapraszamy wszystkich do udziału w rodzinnej grze miejskiej, podczas której dzieci razem
z opiekunami wcielą się w pomocników Dobrej Wróżki i wyruszą na muzyczne poszukiwania zagubionych nutek niezbędnych do zagrania przedstawienia. Na muzycznym osiedlu, na którym znajduje się ulica Dobrej Wróżki wszystko ma swoją piosenkę i wszystko jest możliwe. Jednak czasami piosenki bywają bardzo niesforne. W gruncie rzeczy są wiecznymi dziećmi, trzeba ich pilnować… Raz pomalują całą ulicę na różowo, innym razem rozśpiewują się do tego stopnia, że nie można w nocy zasnąć. Tym razem piosenki pogubiły nutki. Dlatego potrzebni są śmiałkowie, którzy odnajdą zagubione dźwięki i uratują popołudniowy spektakl!

 

Na najlepsze drużyny czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez: WolaPark, wydawnictwo Zakamarki, Egmont, Granna, CzuCzu oraz Explore Team. Natomiast każde dziecko, które weźmie udział w naszej grze dostanie upominek od Media Service Zawada!

 

Godz. 12.00 - Przedstawienie „Leśne przygody Jasia i Małgosi” z Duetem JaHa (Teatr Kamienica, Teatr Roma)

 

Zabawa interaktywna w formie spektaklu.  Scenariusz powstał w oparciu o przedstawienie „Jaś i Małgosia”. Młodzi widzowie wybiorą się na wycieczkę z wesołym rodzeństwem – Jasiem i Małgosią. Będziemy zbierać jagody i grzyby, weźmiemy udział w lekcji wf-u i przepędzimy ukryte w naszych głowach strachy. A gdy nadejdzie niebezpieczeństwo, udowodnimy, że w grupie jest wielka siła.

 

Godz. 13.30 - Warsztaty teatralne dla dzieci: „Kostiumy i Rekwizyty”

 

Dzieci wspólnie z aktorami wykonają elementy kostiumu teatralnego i proste rekwizyty. Sprawdzą jak kostium może ułatwić wcielenie się w postać na scenie oraz dowiedzą się w jaki sposób grać z rekwizytem w scenach aktorskich.

 

Godz. 14.30 - Spektakl muzyczny "Na ulicy dobrej wróżki. Spacerkiem po nutkach"

Muzyczny spektakl dla dzieci z piosenkami Jerzego Wasowskiego (Kabaret Starszych Panów). Dobra wróżka przeprowadzi młodych wykonawców wraz z dziećmi na widowni przez zaczarowany świat nutek, które w połączeniu z wierszami wspaniałych poetów pozwolą wszystkim odkryć dziecięcy baśniowy świat. Na wszystkich czeka dużo zabawy, edukacja na temat zdrowego żywienia, aktywnego stylu życia oraz znajomości znaków drogowych a wszystko w kolorowej scenografii i kostiumach z udziałem zespołu instrumentalnego na żywo.

 

Godz. 15.30 - Pokaz mody MaLila TUTU, w którym modelkami będą mamy i córki.

 

Każde dziecko, które zapisze się na jedno z wydarzeń i przyjdzie do 19. Dzielnicy dostanie upominek od Veolii w podziękowaniu za wspólną zabawę.

Atrakcje dla dorosłych:

 

Godz. 19.00 Wieczorny koncert najgorętszych hitów w nowych aranżacjach. Zagrają Paweł Skiba oraz Agnieszka Konarska & Feel the Sound.

 

Paweł Skiba - Laureat wielu festiwali muzycznych. Brał udział w 2 edycji Bitwy Na Głosy w grupie Natalii Kukulskiej. Współpracował z wieloma artystami Polskiej scen muzycznej takimi jak Janusz Radek, Dorota Miśkiewicz, Łukasz Zagrobelny. Obecnie wokalista zespołu MY BIKE.

 

Agnieszka Konarska - wokalistka , kompozytorka. Współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami. Zdobyła wiele nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, zdobywczyni Złotego Samowaru Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra, laureatka Europejskiego Festiwalu "Discovery" w Warnie.

 

Konkurs: „Powitaj lato ze Stacją Wellness”

 

Wśród osób, które zapiszą się i przyjdą na koncert rozlosujemy 20 voucherów na bezpłatną konsultację dietetyczną wraz z analizą składu ciała w Stacji Wellness.
Wszystkich uczestników koncertu Stacja Wellness zaprasza na konsultację dietetyczną i analizę składu ciała w promocyjnej cenie 25zł.

 

Więcej informacji:

http://www.facebook.com/events/263252810686462/

http://www.19dzielnica.pl/

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Zapisy: letniascena.evenea.pl/

 

Patroni medialni: Qlturka.pl, MiniMini +, TeleTOON +, wolnasobota.pl, halo-wawa.pl, Informator Stolicy, Radio Kolor

Partnerzy: WolaPark, Zakamarki, Egmont, Granna, CzuCzu, Explore Team, Media Service Zawada, Veolia.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca