Wywrota

Upoluj winyla we Wrocławiu!

Upoluj winyla we Wrocławiu!

 

Płyty winylowe, krążki CD i kasety to nie tylko relikty przeszłości a cenne skarby, które melomani cenią sobie ponad wszystko. Idealnym miejscem, gdzie mogą oni powiększyć swoją kolekcję jest Dolnośląska Giełda Fonograficzna we wrocławskim Klubie Firlej. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się już w najbliższą sobotę, 6 sierpnia 

 

Na wrocławskiej giełdzie znajdziemy nowe i stare płyty z niemal wszystkich gatunków muzycznych. Obchodząc liczne stoiska zauważymy muzykę polską i zagraniczną, metalową, rockową, popową, elektroniczną, reggae, ale także poważną. Do Firleja można zabrać też swoje tytuły, które następnie sprzedamy lub wymienimy na inne. 

 

- Dolnośląska Giełda Fonograficzna jest także doskonałą okazją do spotkania w gronie muzycznych entuzjastów, z którymi można bardzo miło porozmawiać i dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy – tłumaczy Jakub Zasada, pomysłodawca i organizator imprezy. – Event odbywa się w Firleju już od przeszło trzech lat. Na każdą edycję przychodzi coraz więcej ludzi i stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni, co ogromnie mnie cieszy – dodaje.

 

Zwykle na giełdzie dostępnych jest co najmniej kilka tysięcy płyt. Dominujący nośnik to winyl, ale znajdziemy też płyty CD oraz kasety magnetofonowe, koncerty DVD i książki związane z muzyką. Wstęp jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i kupujących. W sezonie wiosenno-letnim tym bardziej warto odwiedzić Firlej, ponieważ stoiska z płytami zostaną ustawione także przy wejściu do klubu, na ulicy Grabiszyńskiej. W słonecznej aurze jeszcze przyjemniej będzie się polowało na swoje ukochane muzyczne skarby.  

 

Dolnośląska Giełda Fonograficzna
06.08.2016
Start: 13:00
Wstęp: darmowy 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca