Wywrota

Zabierz sztukę do domu

Ulubione koncerty, filmy, sztuki teatralne, przedstawienia interdyscyplinarne oraz imprezy cykliczne, można przeżywać wielokrotnie. Jeżeli zainwestujesz w ich wersje płytowe, to będziesz mógł sięgać do ich niewyczerpanych źródeł inspiracji.

Odtwarzacze Blu-Ray pozwalają na rozrywkę i kontakt ze wszelkimi przejawami sztuki, na możliwie najwyższym poziomie dźwięku oraz obrazu. Dzięki nim, z przyjemnością nadrobisz wszelkie zaległości w sztuce i kulturze.

 

Klasyka w poprawionej jakości

Pamiętasz kultowe filmy czy koncerty sprzed kilku dekad? Teraz masz możliwość obejrzeć je w udoskonalonej, poprawionej jakości. Jeżeli zainwestujesz w dobrej klasy odtwarzacz Blu-Ray, który będzie podłączony do odpowiednio wyposażonego zestawu kina domowego, to możesz się poczuć jak w kinie. Koniec z kiepską jakością emisji telewizyjnej, nużąco często przerywanej blokami reklamowymi. Teraz klasykę światowego kina, możesz oglądać bez przeszkód, w jakości jaka zaskoczy Cię niejednokrotnie. A może skusisz się na film dokumentalny o wybitnym artyście, który przybliży postać fanatycznie zakochanego w sztuce indywidualisty? Niezależnie od upodobań i gustów, w bogatej ofercie płyt Blu-Ray, na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

 

Technologia, która musi kosztować

Odtwarzacze Blu-Ray są bezpośrednimi następcami DVD. To właśnie one, wdarły się przebojem na rynek i skradły serca milionów klientów, którzy priorytetowo traktują jakość obrazu i dźwięku. Początkowo sprzęt tego typu był dla przeciętnego widza zaporowo kosztowny. Jednakże po kilku latach rozwoju technologii i wejściu na rynek wielu konkurencyjnych produktów, ceny odczuwalnie spadły.

 

 

Nie znaczy to jednak, że odtwarzacze Blu-Ray są tanie. Jeżeli masz telewizor o dobrej rozdzielczości i wysokiej klasy nagłośnienie, to doskonałym ich uzupełnieniem będzie właśnie nowoczesny odtwarzać tego typu. Wysoka jakość ma swoją cenę ale nie jest ona obecnie zbyt wygórowana. Dobrej jakości odtwarzacz, będzie kosztował tyle, co średniej wielkości (czyt. ok. 50 cali) telewizor od renomowanego producenta.

 

Idol na wyciągniecie ręki

Zarówno dawne produkcje jak i nowe działania kulturalne, ze wszelkich rejonów sztuki multimedialnej, są dostępne na Blu-Ray. Pomyśl jaką swobodą będziesz dysponować, jeżeli do cenionych filmów, koncertów i sztuk teatralnych będziesz mógł sięgać zawsze wtedy, gdy pojawi się w Twojej głowie taka ochota. A może w poszukiwaniu perełek wydawniczych trafisz na publikacje, które poszerzą Twoje horyzonty kulturalne? Warto eksperymentować w poznawaniu świata sztuki.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca